09128885430 softpayam@yahoo.com

استفاده از ردیاب در کوهنوردی و پیاده روی

ردیاب خودرو blog استفاده از ردیاب در کوهنوردی و پیاده روی
استفاده از ردیاب در کوهنوردی و پیاده روی

blog

استفاده از ردیاب در کوهنوردی و پیاده روی

ب فرشاد ذوقی

استفاده از ردیاب در کوهنوردی و پیاده روی

ورزش کردن راهی برای رسیدن به سلامتی و آرامش روح و روان است. بسته به نوع سلیقه و میل افراد هرکسی به ورزشی خاص روی  می آورد . یکی از این ورزش ها کوهنوردی است. ورزش کوهنوردی ورزشی مفرح بخش است که باعث آرامش روحی و نشاط بدنی شما شود. افرادی هستند که به صورت تخصصی به این ورزش می پردازند کسانی هم هستند که گاهی اوقات برای فرار از آلودگی هوا و سر وصداهای روزمرده زندگی به دل کوه می زنند . این ورزش در کنار مزایایی که دارد می تواند بسیار خطرناک نیز باشد گم شدن در مسیر یا وقوع حادثه های احتمالی از خطرات کوهنوردی می باشد. هنگام وقوع این نوع حوادث در کوهستان از آنجا که وسایل ارتباطی مانند تلفن به سختی کار می کنند استفاده از ردیاب در کوهنوردی و پیاده روی می تواند بهترین گزینه برای کوهنوردان باشد.

فواید استفاده از ردیاب برای کوهنوردان

ردیاب جی پی اس با استفده از فناوری که دارد به گوشی اعضی خانواده یا دوستانتان وصل می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل به آنها اطلاع می دهد.  از مزایای بکارگیری و استفاده از ردیاب جی پی اس در کوهنوردی می توان به موارد زیر اشاره کرد

  1. فراهم کردن ایمنی : استفاده از ردیاب جی پی اس در کوهنوردی و پیاده روی می تواند در صورت وقوع حادثه برای شما سریعا اعضای خانواده تان را آگاه کند تا متوجه وضعیت بد شما شوند و هرچه سریعتر به کمک تان بیایند.
  2. مکان یابی : طبیعتا یافتن مسیر درست در کوه و به خاطر سپردن آن کاری دشوار است حتی کوهنوردان حرفه ای نیز گاهی با همین مشکل مواجهه می شوند. با استفاده از ردیاب جی پی اس می توانید مکانها و مسیرهای پیموده شده را علامت گذاری کنید تا در صورت گم شدن بتوانید جای قبلی خود را پیدا کنید.
  3. مسیر یابی : با استفاده از ردیاب جی پی اس که در سایت فروخته می شود می توانید در صورت گم شدن در مسیر به راحتی مسیر قبلی خود را برگردید. ردیاب جی پی اس مسیر پیموده شده توسط شما را ثبت می کند و شما می توانید با استفاده از این قابلیت با آسودگی خاطر به کوهنوردی ادامه دهید.

 

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۸۸۵۶۳۲۵۹- ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴

نوشته شده توسط فرشاد ذوقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین خدمات، نرم افزار بومی شده، همگی در ردیاب خودرو