09128885430 softpayam@yahoo.com

جی پی اس ورزشی TYLT VÜ Pulse

ردیاب خودرو blog جی پی اس ورزشی TYLT VÜ Pulse
جی پی اس ورزشی  TYLT VÜ Pulse

blog

جی پی اس ورزشی TYLT VÜ Pulse

ب فرشاد ذوقی

جی پی اس ورزشی  TYLT VÜ Pulse

همه ما به خوبی می دانیم که چقدر ورزش در حفظ سلامت و داشتن تناسب اندام خوب تاثیر گذار است به طوری که حتی ورزشکاران حرفه ای و المپیکی به این نکته اشاره کرده اند که تعداد ضربان قلب شما در تمرینات نشانگر ضعف و بی حالی و یا شاداب بودن شما می باشد. در این بین تمامی صحبت هایی که  ما انجام می دهیم مسلما توجه به این نکته حائز اهمیت است که امروزه ورزش کردن کاملا با داشتن وسایل کاربردی و مهم باعث بهتر شدن و در عین حال کمک به ما در حفظ سلامتی ما می باشد. شما با داشتن یک جی پی اس ورزشی که به صور ساعت مچی تعبیه شده است و یا اینکه با داشتن جی پی اس فوتبال که به صورت جلیقه ورزشکاران روی بدن خود می پوشند و ردیاب را داخل آن قرار می دهند قادر خواهید بود از میزان ضربان قلب ، میزان کالری سوزانده شده و میزان فعالیت خود در طول روز مطلع شوید. جی پی اس ورزشی  TYLT VÜ Pulse یکی دیگر از این وسایل می باشد که در این مقاله به صورت مفصل به بررسی آن می پردازیم.

فیتنس با وجود ردیاب جی پی اس

وجود ردیاب جی پی اس در انواع ساعت مچی به شما این امکان را می دهد که هنگام انجام ورزش های هوازی یا حتی در هنگام پیاد روی یا وزنه زدن از میزان ضربان قلب خود مطلع شوید. میزان فعالیت های شما در طول روز و حتی دادن انواع تمرینات روی ساعت مچی به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت ورزش کنید.

فواید استفاده از جی پی اس ورزشی  TYLT VÜ Pulse

در واقع دستگاه TYLT VÜ Pulse دقیقا به مانند ساعت های مچی می باشد که دارای یک صفحه نمایشگر می باشد که با وجود اپلیکیشن و قابلیت نصب نرم افزار TYLT VÜ Pulse روی گوشی خود قادر خواهید بود تمامی اطلاعات و داده های آنرا دریافت کنید. اینکه بتوانید به خوبی از میزان سلامت خود مطلع شوید تنها با خرید ردیاب TYLT VÜ Pulse امکان پذیر است. این ساعت مچی دارای امکان یک باتری داخلی می باشد که شما حتی می توانید با اتمام شارژ باتری با استفاده از شارژر  وایرلس QI سریعا ردیاب خود را شارژ کنید.

با توجه به اهمیت فناوری جی پی اس در ردیابی افراد و حتی ردیابی میزان سلامت شما مسلما به شما پیشنهاد می کنیم برای حفظ امنیت خانواده و مراقبت از اموال خود کافیست اقدام به خرید ردیاب خودرو، ردیاب شخصی  کنید و اگر می خواهید به خوبی از میزان ضربان قلب خود و کالری سوزانده شده مطلع شوید کافیست جی پی اس ورزشی TYLT VÜ Pulse را خریداری کنید.

نوشته شده توسط فرشاد ذوقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین خدمات، نرم افزار بومی شده، همگی در ردیاب خودرو