09128885430 softpayam@yahoo.com

خرید ردیاب شخصی Safeti بهترین دستگاه ردیاب شخصی

ردیاب خودرو blog خرید ردیاب شخصی Safeti بهترین دستگاه ردیاب شخصی
خرید ردیاب شخصی Safeti بهترین دستگاه ردیاب شخصی

blog

خرید ردیاب شخصی Safeti بهترین دستگاه ردیاب شخصی

ب فرشاد ذوقی

خرید ردیاب شخصی Safeti بهترین دستگاه ردیاب شخصی

افراد کهنسال، خانم ها و حتی اقایان هنگامی که به تنهایی به پیاده روی یا باشگاه می روند ممکن است در بین راه به اراذل و اوباش برخورد کنند اما در این زمان واقعا چه کاری می توانند بکنند. در آن زمان با داشتن ردیاب جی پی اسی می توانید با فشردن دکمه SOS سریعا تقاضای کمک کنید. ردیاب شخصی Safeti یکی از بهترین دستگاه های ردیاب شخصی می باشد که سایز آن به قدری کوچک می باشد که شما می توانید به راحتی آنرا مخفی کنید و بعنوان یک ردیاب مخفی از آن استفاده کنید. در این مقاله تمامی ویژگی های این دستگاه ردیاب را برای شما توضیح می دهیم.

خرید ردیاب شخصی Safeti بهترین دستگاه ردیاب شخصی
خرید ردیاب شخصی Safeti بهترین دستگاه ردیاب شخصی

کاربرد و فواید ردیاب در زندگی ما

خیلی از ما ممکن است بچه های بازیگوشی در خانه داشته باشیم که هر لحظه نگران گم شدن آنها باشیم شما می توانید با داشتن ردیاب جی پی اس آنها را ردیابی  کنید  و حتی با خرید ردیابی آهنربایی از سایت امین جی پی اس و گذاشتن آن در کوله پشتی فرزندانتان از موقعیت مکانی آنها مطلع شوید.

شاید داشتن یک ماشین تنها امید و حتی وسیله بدست آوردن درآمد برای یک خانواده باشد. سرقت ماشین و اوراق کردن آن خیلی برای خانواده ها و شرکت ها بد می باشد شما می توانید با خرید ردیاب خودرو اقدام به ردیابی آنلاین ماشین کنید و حتی با اطلاع از میزان سوخت ماشین هزینه های اضافی ماشین را کاهش دهید.

اما در این بین خرید ردیاب شخصی و آن هم با اندازه ای کوچک به طوری که بتوانید آنرا مخفی کنید بسیار عالیست ردیاب Safeti بعنوان کوچکترین ردیاب شخصی و ردیاب مخفی در جهان شناخته می شود که مجهز به wi-fi، GPS، GPRS می باشد تا موقعیت مکانی اشخاص را به آنها نشان دهد.

ردیاب شخصی Safeti

این دستگاه کوچک دارای باتری داخلی به شکل زیر می باشد که طول شارژ آن یک سال است و حتی دارای دکمه sos برای ایجاد تماس دوطرفه می باشد.

هنگامی که به تنهایی در جایی قرار دارید و با افراد شرور مواجه می شوید کافیست ردیاب Safeti را بفشارید تا با فرستادن پیامکی برای شماره های تعیین شده به نوعی تقاضای کمک کنید. حتی شما می توانید در هر لحظه ای با آنها تماس بگیرید.

شما می توانید ردیاب را روی مچ دست خود ببندید یا روی گردن خود آویزان کنید و حتی قابلیت گذاشتن در ساک، کیف دستی و کوله پشتی را دارید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۸۸۵۶۳۲۵۹- ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴

 

, ,

نوشته شده توسط فرشاد ذوقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین خدمات، نرم افزار بومی شده، همگی در ردیاب خودرو