09128885430 softpayam@yahoo.com

ردیاب جی پی اس ESTRIDE برای ردیابی اسب و میزان سلامت آن

ردیاب خودرو blog ردیاب جی پی اس ESTRIDE برای ردیابی اسب و میزان سلامت آن
ردیاب جی پی اس ESTRIDE برای ردیابی اسب و میزان سلامت آن

blog

ردیاب جی پی اس ESTRIDE برای ردیابی اسب و میزان سلامت آن

ب فرشاد ذوقی

ردیاب جی پی اس ESTRIDE برای ردیابی اسب و میزان سلامت آن

اسب نه تنها حیوان نجیبی می باشد بلکه از آن بعنوان یک حیوان برای حمل بار و بستن روی کالسه استفاده می شود اما امروزه از این حیوان برای مسابقات استفاده می شود. به طوری که حتی مسابقات المپیک شامل اسب سواری نیز هست بنابراین وجود دستگاه جی پی اس برای حفظ سلامت اسب بسیار کارآمد و مفید می باشد. خیلی از افراد و سوارکاران شاید برای پیدا کردن اسب خود از میکروچیپ استفاده کنند اما ردیاب جی پی اس خیلی مفید تر می باشد زیرا به صورت آنلاین و دقیق موقعیت مکانی اسب شما را نشان می دهد. حال در بین انواع ردیاب جی پی اس برای اسب ردیاب جی پی اس ESTRIDE عالی می باشد زیرا این دستگاه ردیاب می توانید تمام فعالیت های اسب شما را ردیابی کند و نه تنها بعنوان عاملی برای جلوگیری از سرقت اسب می باشد بلکه می تواند باعث حفظ سلامت اسب شود.

فواید استفاد ه از جی پی اس برای حیوانات

امروزه با توجه به کارآمد بودن انواع حیوانات چون سگ و اسب که حتی در مسابقات و در انواع سازمان ها چون پلیس از آن استفاده می شود بنابراین اهمیت جی پی اس به خوبی مشخص می شود به طوری که از دستگاه ردیاب جی پی اس برای ردیابی انواع حیوانات استفاده می شود. کاربرد جی پی اس شامل موارد زیر است

  • ردیابی آنلاین حیوان
  • قابلیت نمایش میزان فعالیت های حیوان
  • قابلیت مشاهده میزان کالری سوزانده شده حیوان

البته با توجه به قیمت ردیاب و کیفیت دستگاه هر کدام از آنها دارای امکانات متفاوتی می باشد که در اینجا ما به بررسی ردیاب ESTRIDE می پردازیم . این دستگاه ردیاب علاوه بر ردیابی آنلاین اسب قادر به نمایش اطلاعات مربوط به میزان سلامت، میزان پرش، میزان دوندگی اسب و میزان کالری سوزانده شده است را دارد.

قابلیت آموزش اسب با ردیاب ESTRIDE

در واقع به هنگام آموزش اسب و آماده کردن آن برای مسابقات شما کافیست ردیاب ESTRIDE روی مچ پای اسب ببندید تا اطلاعات دقیقی چون میزان پرش، میزان دوندگی و میزان کالری سوزانده شده اسب را به شما بدهد.

بهبودی آسیب دیدگی اسب

مسلما برای هر اسبی ممکن است مصدومیت و آسیب دیدگی بوجود بیاید شما اگر ردیاب ESTRIDE روی اسب نصب کنید قادر خواهید بود به خوبی از آن مراقبت کنید. و به راحتی بتوانید دوران بهبود اسب را به خوبی پشت سر بگذارید.

حفظ و نگهداری اسب با ردیاب ESTRIDE

این دستگاه نه تنها دارای یک باتری داخلی می باشد و امکان نمایش موقعیت مکانی اسب را به شما می دهد بلکه باعث حفظ و نگهداری دقیق اسب می شود.

وجود باتری داخلی آن به مدت شارژ نگهدارنده ۵ روز به شما این امکان را می دهد که به هنگام بستن روی پای اسب اطلاعات دقیقی از میزان سلامت و موقعیت اسب روی نرم افزار ESTRIDE و سایت مشاهده کنید. و البته هنگام اتمام شارژ باتری آن با دریافت آلارم می توانید دستگاه ردیاب را شارژ کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۸۸۵۶۳۲۵۹- ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴

, ,

نوشته شده توسط فرشاد ذوقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین خدمات، نرم افزار بومی شده، همگی در ردیاب خودرو