09128885430 softpayam@yahoo.com

ردیاب خودرو در شرکت توزیع محصولات غذایی

ردیاب خودرو blog ردیاب خودرو در شرکت توزیع محصولات غذایی
ردیاب خودرو در شرکت توزیع محصولات غذایی

blog

ردیاب خودرو در شرکت توزیع محصولات غذایی

ب فرشاد ذوقی

ردیاب خودرو در شرکت توزیع محصولات غذایی

امروزه  با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ایجاد سبک و کارهای متنوع رقابت میان تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات به مردم روز به روز بیشتر می شود. اگر پیشرفت را خواهان باشید و می خواهید در تجارت خود بی رقیب بمانید باید به مسائلی چون سرعت، دقت و کیفیت در کار خود وقت لازم را داشته باشید. مثالی در این باره شرکت های توزیع مواد غذایی هستند که در تجارت آنها سرعت حرف اول را می زند. اگر شما نیز دارای همچنین تجارتی هستید با مشکلات این کار نیز آشنا هستید. با توجه به اینکه مواد و محصولات غذایی اگر با تاخیر به دست مصرف کننده برسد باعث به وجود آمدن ضرر و زیان برای شرکت خواهد شد شما با نصب ردیاب خودرو روی خودروهای شرکت خود می توانید نه تنها از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری کنید بلکه از دیگر مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس برخوردار شوید. در این مقاله مزایای ردیاب خودرو در شرکت توزیع محصولات غذایی توضیح می دهیم.

مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت توزیع محصولات غذایی

  • با نصب ردیاب جی پی اس می توان زمان دقیق رسیدن محصول به دست مشتری را به او اطلاع دهید تا باعث جلب رضایت آنها شود.
  • زمانی که راننده دچار مشکل شده می توانید از روی ردیاب جی پی اس او را پیدا کنید و به دیگر خودروهای نزدیک او اطلاع دهید تا به او کمک کنند و محصول را به دست مشتری برسانند و از ضررهای احتمالی جلوگیری کنند.

دیگر قابلیت و مزیت این ردیاب جی پی اس این است که می توانید رانندگان متخلف شرکت خود را که ممکن است از ماشین شرکت استفاده شخصی کنند یا محصول را دیرتر به مشتری برسانند شناسایی کنید. در مکان دیگر این ردیاب جی پی اس برقراری ارتباط با رانندگان خودرو  است که دیگر نیازی به استفاده از موبایل و تماس گرفتن با راننده نمی باشد. شما می توانید با نصب ردیاب خودرو روی ماشین های شرکت تان سرعت و دقت خود را بالا ببرید و بهره وری و سوددهی شرکت را بیش از پیش بالا ببرید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۸۸۵۶۳۲۵۹- ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴

 

نوشته شده توسط فرشاد ذوقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین خدمات، نرم افزار بومی شده، همگی در ردیاب خودرو