09128885430 softpayam@yahoo.com

سیستم هشدار ردیاب خودرو

ردیاب خودرو blog سیستم هشدار ردیاب خودرو
سیستم هشدار ردیاب خودرو

blog

سیستم هشدار ردیاب خودرو

ب فرشاد ذوقی

سیستم هشدار ردیاب خودرو

سیستم هشدار یکی از امکانات منحصر به فرد ردیاب خودرو است که به شما این امکان را می دهد با اتصال به اینترنت و با استفاده از لپ تاپ، گوشی و یا کامپیوتر خود ماشین ها ی شرکت را ردیابی کنید. اینکه ماشین ها الان کجا هستند و مشکلی برایشان پیش آمده است یا نه  همگی با دریافت آلارم ردیاب خودرو امکان پذیر است. سیستم هشدار قابلیت های دیگری که دارای این است که آن را به صورتی تنظیم کنید که با بوجود آمدن هر گونه حادثه یا رخدادی یک پیامک یا ایمیل حاوی هشدار مربوطه برای شما ارسال کند تا از این طریق از اتفاق رخ داده چون خارج شدن ماشین از محدوده تعیین شده مطلع شوید. در کل سیستم هشدار ردیاب خودرو باعث ایمنی نگه داشتن خودرو می شود.

مزایای استفاده از سیستم هشدار ردیاب خودرو

امکانات و قابلیت های فراوانی در سیستم هشدار وجود دارد که می توان با وارد شدن به تنظیمات دستگاه و فعال کردن آنها از آن بهره کافی را برد. این سیستم هشدار دارای گزینه هایی است که با توجه به نیاز خود می توان آنرا فعال کرد که شامل موارد زیر است

هشدار منطقه : یکی از امکانات خاص و ویژه این سیستم هشدار همین هشدار منطقه است که شما می توانید با دادن اطلاعات لازم خروج و ورود خودروهای شرکت خود را و همچنین اعمال نام منطقه ای که خودرو در آن جا فعالیت دارد هر گونه ورود و خروج از منطقه معین شده را به صورت اس ام اس یا ایمیل دریافت کنید.

هشدار سرعت: با فعال کردن این گزینه شما می توانید زمانی که خودرو از سرعت مجاز خود که قبلا تعیین کرده اید بیشتر شد سریعا با دریافت اس ام اس یا ایمیل مطلع شوید.

هشدار وحشت : اعمال این گزینه در سیستم هشدار این امکان را به شما می دهد که در صورت رخ دادن حادثه ای برای خودرو و رانندگان خیلی سریع آگاه شوید و از طریق جی پی اس ردیاب خودرو آنها را بیابید و جلوی اتفاقات بعدی را بگیرید.

هشدار مسیر: با تعیین مسیر رفت و آمد برای خودرو ها و فعال کردن این حالت می توانید در صورت تخطی رانندگان در تغییر مسیرهای پیش فرض از قبل تعیین شده سریعا مطلع شوید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۸۸۵۶۳۲۵۹- ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴

نوشته شده توسط فرشاد ذوقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین خدمات، نرم افزار بومی شده، همگی در ردیاب خودرو