09128885430 softpayam@yahoo.com

مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس روی قطار

ردیاب خودرو blog مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس روی قطار
مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس روی قطار

blog

مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس روی قطار

ب فرشاد ذوقی

مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس روی قطار

امروزه شاهد گسترش حمل و نقل در سراسر دنیا هستیم با پیشرفت علم و فناوری وسایل حمل و نقل مختلفی روی کارآمد از جمله هواپیما، قطار و… که تحولی عظیم را به وجود آورد. قطار یکی از دستاوردهای بزرگ بشر در صنعت حمل و نقل است. مقرون به صرفه بودن و امنیت بیشتر آن مردم را مشتاق به استفاده از این وسیله کرد. امروزه مردم بسیاری در سراسر جهان هر روزه از قطار برای ترددهای درون شهری و برون شهری خود استفاده می کنند. اما مشکلاتی نیز در قطار به وجود می آید که شامل برخورد دو قطار باهم، ترافیک و ازدحام مردم در ایستگاهها و زمانبندی غیر دقیق شرکتهای راه آهن باعث به وجود آمدن ضررهای مالی و جانی برای استفاده کنندگان خواهد شد. اما با روی کار آمدن ردیاب های جی پی اس و نصب ردیاب روی قطار تمامی این مشکلات حل شد.

مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس روی قطار

  • برنامه ریزی دقیق : یکی از مزیت های مهم استفاده از ردیاب جی پی اس روی قطار زمانبندی مناسب و دقیق قطارها در جابجایی مسافران است. با این امکان جالب مسافران به راحتی می توانند از زمان رسیدن قطار به مقصد مورد نظر خود مطلع شوند و در وقت خود صرفه جویی نمایند.
  • کاهش تصادفات احتمالی : با استفاده از ردیاب جی پی اس می توان از برخورد قطارها با هم و یا خارج شدن یک قطار از مسیر اصلی خود جلوگیری کرده و با استفاده از این ردیاب قطارها به طور دائم توسط شرکت های راه آهن تحت کنترل هستند تا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی سریعا به راننده قطار گزارش کنند و از وقوع حادثه جلوگیری کنند.
  • جلوگیری از ایجاد ترافیک و ازدحام مسافران

مزیت دیگر استفاده از ردیاب جی پی اس روی قطار این است که با استفاده از این تکنولوژی زمان ورود و خروج قطارها به طور دقیق محاسبه می شود و به مسافران اطلاع داده می شود. مردم نیز می توانند با استفاده از این زمانبندی برنامه های خود را تنظیم کنند بدین صورت هم در زمان و وقت خود صرفه جویی کنند و هم دیگر شاهد تجمع مسافران در ایستگاههای قطار به دلیلی زمانبندی نادرست نباشیم.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۸۸۵۶۳۲۵۹- ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴

 

نوشته شده توسط فرشاد ذوقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین خدمات، نرم افزار بومی شده، همگی در ردیاب خودرو