09128885430 softpayam@yahoo.com

هدست بلوتوثی Jabra Stealth با قابلیت ردیابی آنلاین

ردیاب خودرو blog هدست بلوتوثی Jabra Stealth با قابلیت ردیابی آنلاین
هدست بلوتوثی Jabra Stealth با قابلیت ردیابی آنلاین

blog

هدست بلوتوثی Jabra Stealth با قابلیت ردیابی آنلاین

ب فرشاد ذوقی

هدست بلوتوثی Jabra Stealth با قابلیت ردیابی آنلاین

هنگامی که مشغول کار هستید بخصوص اینکه اگر مشغول کارهای ساختمانی باشید مسلما با دست کثیف جواب دادن تلفن سخت می باشد. حتی برخی از اوقات مشاهده کرده اید که در هنگام که در حال سنگ کاری یک ساختمان هستید یا در حال رانندگی هستید ممکن است با زنگ خوردن گوشی و بیرون آوردن گوشی حواس شما پرت شود و حتی منجر به اتفاقات ناگوار شوید. در این هنگام خرید یک هدست بلوتوثی هوشمند به شما این امکان را می دهد که هنگام زنگ خوردن گوشی با فشردن دکمه هدست سریعا جواب تلفن را بدهید. اما همیشه خرید یک هدست بلوتوثی عالی می تواند بهترین خرید شما باشد بخصوص اگر این هدست بلوتوثی دارای جی پی اس باشد و با نصب نرم افزار آن روی گوشی بتوانید به راحتی هدست خود را پیدا کنید. بله هدست بلوتوثی Jabra Stealth با قابلیت ردیابی آنلاین  تنها به قیمت ۵۷ دلار در آمازون فروخته می شود.

داشتن هدست بلوتوثی و فواید آن

همیشه داشتن یک هدست بلوتوثی به شما نه تنها این امکان را می دهد که کارهای خود را سریعا انجام دهید بلکه به شما کمک می کند تا در هنگام رانندگی یا هنگام انجام کارهای سخت و ساختمان تمرکز داشته باشید و حواستان پرت نشود. داشتن یک هدست بلوتوثی با توجه به اینکه روی گوشی شما ست می شود به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی صدای افراد بشنوید و به راحتی صحبت کنید.

فواید خرید هدست بلوتوثی Jabra Stealth مجهز به جی پی اس

هنگامی که شما چیزی را می خرید با توجه به اینکه خیلی با ارزش می باشد دوست دارید بتوانید همیشه هنگام گم شدن آن سریعا آنرا پیدا کنید حال ممکن است آن دستگاه خودرو شما یا لپ تاپ شما یا هر وسیله دیگری باشد. با داشتن ردیاب جی پی اس و نصب آن روی ماشین یا وسایل با ارزش خود قادر خواهید بود براحتی از موقعیت آنها مطلع شوید. حال جالب است بدانید که هدست بلوتوثی Jabra Stealth مجهز به جی پی اس می باشد و قابلیت ردیابی آنلاین را دارد تا در عین حال که می توانید صدای افراد را به صورت واضح بشنوید قابلیت ردیابی را به شما می دهد کافیست با نصب نر م افزار Jabra Stealth روی گوشی خود از موقعیت هدست بلوتوثی خود مطلع شوید.

البته برای ردیابی خودرو یا کودکان خود ما بهترین ردیاب خودرو و ردیاب شخصی را می فروشیم که کافیست با شماره های داخل سایت تماس بگیرد تا شما را راهنمایی کنند.

نوشته شده توسط فرشاد ذوقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین خدمات، نرم افزار بومی شده، همگی در ردیاب خودرو