ردیاب شخصی دوسیمو برای تشخیص میزان تشعشعات رادیواکتیو

همانطور که هر کشوری مایل به داشتن انرژی هسته ای می باشد و با داشتن نیروگاههای هسته ای قدرت یک کشور دو چندان می شود و می توانند از انرژی هسته ای استفاده های کارآمدی کنند اما باید بدانید که تشعشعات رادیو اکتیو که مربوط به نیروگاههای هسته ای می باشد برای انسان مضر است. در واقع شرکت Mirion Technologies اقدام به ساخت ردیاب شخصی دوسیمو برای تشخیص میزان تشعشعات رادیواکتیو کرده است که به قیمت ۲۵۰ دلار در سال ۲۰۱۷ عرضه می شود.

تاثیرات تشعشات رادیواکتیو بر انسان

چنانچه مردم در اطراف نیروگاههای هسته ای باشند مسلما در معرض تشعشعات رادیو اکتیو قرار می گیرند و اثرات و خطرات آن چنان زیاد است که ممکن است باعث سرطان، خونریزی و آسیب دستگاه هاضمه شما شود . و حتی این خطرات ممکن است در دراز مدت روی بدن انسان ها بماند.

  • خونریزی
  • سرطان
  • تاثیرات طولانی مدت هنگام اثابت بمب به یک شهر

طبق آمار گرفته شده در کشور آمریکا در سال ۲۰۰۰ نزدیک به ۱۸۴ میلیون از مردم این کشور در هشتاد کیلومتری نیروگاههای هسته ای قرار دارند که این تشعشات می تواند خطرات زیادی برای بدن مردم آمریکا داشته باشد. از این سو کمپانی Mirion Technologies با ساخت ردیاب دوسیمو این مشکل را برطرف کرده است.

ویژگی های ردیاب دوسیمو

  • قابلیت گذاشتن ردیاب داخل جیب تشخصیت میزان تشعشات رادیو اکتیو
  • قابلیت نمایش میزان اشعه گاما و ایکس روی نرم افزار
  • اطلاع از میزان شدت اشعه و تاثیر تشعشات روی بدن شما

همانطور که می بینید نه تنها شما می توانید با فناوری جی پی اس که در ردیاب خودرو یا ردیاب شخصی بکار برده شده است امنیت خود و خانواده تان را بالا ببرید بلکه از ردیاب برای تشخیص میزان تشعشات رادیواکتیو استفاده می شود.

 

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰