کاربردهای استفاده از ردیاب آهنربایی برای موقعیت یابی دقیق خودرو

در هنگام خرید ردیاب خودرو به نوع استفاده خود از ردیاب توجه کنید. خیلی از افراد هستند که دنبال نصب کردن ردیابی روی ماشین خود هستند که بتواند در هنگام سرقت ماشین با فرستادن پیامک ماشین را خاموش کنند. در واقع با فرستادن پیامک به صورت کم کم باک بنزین بسته می شود به صورتی که راننده متوجه این موضوع نشود و به صورت آهسته ماشین متوقف می شود. البته این نوع ردیاب خودرو را شرکت ما بفروش می رسد و شما می توانید ردیاب خودرو مدل ts700 را از ما خریداری کنید تا از ویژگی های برجسته آن بهره مند شوید. در این بین افرادی هستند که دارای تعدادی ماشین در شرکت هستند و حتی ممکن است صاحب کامیون های متعددی باشند که راننده هایی را استخدام کرده اند و در این بین از رانندگی بد آنها و کم کاری آنها احساس نارضایتی می کنند بهترین گزینه برای این افراد نصب ردیاب آهنربایی می باشد. با خرید ردیاب آهنربایی می توانند آنها را در هر جایی از ماشین بچسبانند وبه صورت مخفیانه جا سازی کنند و به صورت آنلاین از موقعیت مکانی ماشین، سرعت ماشین و میزان مسافت ماشین مطلع شوند.

فواید استفاده از ردیاب آهنربایی

این ردیاب خودرو نه تنها دارای آهنربای قویی می باشد و می تواند در هر جایی از ماشین چسبانده شود بلکه به شما امکان شنود ماشین را می دهد. در واقع قطعات داخلی ردیاب آهنربایی شامل موارد زیر است :

  • دارای باتری داخلی که بسته به نوع کارخانه ممکن است یک ماه شارژ یا یک هفته شارژ باشد
  • دارای پورت USB برای شارژ ردیاب
  • دارای آنتن GPS داخل ردیاب
  • دارای میکروفن داخل ردیاب و قابلیت شنود به صورت واضح و عالی

دو نوع ردیاب وجود دارد که یک نوع نصبی می باشد و نوع دیگر به صورت پرتابل است و در این بین ردیاب های پرتابل می توان به ردیاب آهنربایی اشاره کرد که نه تنها قابلیت چسباندن ردیاب زیر ماشین را دارید بلکه می توانید از آن بعنوان ردیاب شخصی استفاده کنید.

استفاده از ردیاب آهنربایی برای ردیابی اشخاص

یک نوع ردیاب آهنربایی که شرکت ما می فروشند ردیاب آهنربایی یک هفته شارژ می باشد که اندازه آن سه بند انگشت است و به دلیل سایز کوچک آن قابلیت استفاده از آن بعنوان ردیاب شخصی را دارید. می توانید ردیاب را داخل کوله پشتی یا کیف بگذارید. حتی می توانید هنگام سفر کردن آنرا داخل چمدان خود بگذارید. البته اگر شرکت شما دارای بازاریابان متعدد است می توانید با گذاشتن ردیاب داخل جیب آنها هم امنیت آنها را فراهم کنید و هم از موقعیت مکانی آنها مطلع شوید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰