استفاده از ردیاب های بلوتوثی برای پیدا کردن اشیا گمشده

امروزه استفاده از ردیاب جی پی اس فراتر از آنچه شما تصور کنید رفته است و تنها منوط به ساخت ردیاب خودرو، ردیاب حیوانات، ردیاب افراد نمی شود بلکه شما می توانید با خرید ردیاب های بلوتوثی و بستن آن به دسته کلید یا حتی بستن به قلاده سگ آنها را ردیابی کنید. جالب است بدانید که هنگام استفاده از ردیاب بلوتوثی شما قادر خواهید بود آنرا به عینک خود، کیف پول خود و حتی لپ تاپ خود متصل کنید تا در عین جا گذاشتن در مکانی یا گم شدن آن سریعا آنها را پیدا کنید. استفاده از ردیاب های بلوتوثی برای پیدا کردن اشیا گمشده می تواند بسیار کارآمد باشد و در واقع تحولی اساسی در صنعت جی پی اس محسوب می شود.

فواید استفاده از ردیاب بلوتوثی و قابلیت ردیابی اشیا

شما ممکن است در عین استفاده از ردیاب خودرو،ردیاب حیوانات به کارکردهای مفید این دستگاه پی برده باشید اما شاید برای شما سوال باشد که ایا دستگاهی برای ردیابی کالا ها هست. بلکه شما در صورت امکان برای ردیابی کالا، لپ تاپ یا حتی کوله پشتی خود قادر خواهید بود انواع ردیاب یا حتی ردیاب های آهنربایی که شرکت امین جی پی اس نیز می فروشد در کوله پشتی خود بگذارید. حال ردیابی وسایل یا اشیایی چون عینک، کیف پول را چگونه می توانید انجام دهید. شما میتوانید با خرید ردیاب های بلوتوثی تمامی اشیا و کالاهای خود را ردیابی کنید و از موقعیت آنها مطلع شوید.

معرفی ردیاب Chipolo

در نمایشگاه CES 2017 سه نوع ردیاب بلوتوثی با نام های  Chipolo Plus ،Chipolo Sticker   و Chipolo Clip عرضه شد که در این مقاله سعی در معرفی تک تک آنها داریم

ردیاب بلوتوثی Chipolo Clip

این نوع ردیاب به صورت کارتی می باشد و شما قادر خواهید بود در کنار دیگر کارت های شناسایی یا کارت عابر بانک که در کیف پولی خود می گذارید می توانید آنرا قرار دهید. سازندگان این ردیاب بلوتوثی مدعی هستند که این نوع ردیاب ۲۸ درصد نازک تر از نوع ردیاب مشابه آن تایم اسیلم می باشد. البته شارژ باتری این ردیاب یک سال کار می کند و پس از آن قابلیت شارژ باتری را ندارید تنها باید با در دست داشتن ردیاب یک باتری جدید با پنجاه درصد تخفیف خریداری کنید.

ردیاب بلوتوثی Chipolo Sticker

این نوع ردیاب نیز همانطور که در تصویر زیر می بیینید آنچنان کوچک است که قادر خواهید بود روی عینک خود بگذارید و نزدیک ۶۳ درصد از ردیاب بالا کوچکتر می باشد. به نوعی می توان آنرا کوچکترین ردیاب وایرلسی نامید که قابلیت شارژ باتری وایرلس دارد.

ردیاب بلوتوثی Chipolo Sticker

اما این نوع ردیاب به پرکاربرد ترین ردیاب بلوتوثی شناخته می شود که مشابه تصاویر زیر می توانید آنرا روی قلاده حیوانات ببندید و حتی قادر به بستن روی دسته کوله پشتی و گذاشتن آن داخل کیف پول، کیف زنانه و… هستید. جالب است بدانید که حتی شما می توانید این ردیاب را زیر زین دوچرخه ببنید و تا برد ۶۰ متری آنرا ردیابی کنید. و اگر شما وسیله خود را جا گذاشته اید یا به سرقت رفته است تا فاصله شصت متری صدایی حدود صد دسی بل می شنوید و حتی اگر از برد شصت متری خارج شود قادر خواهید بود با وارد شدن به شبکه آنرا ردیابی کنید.

این ردیاب هم اکنون در سایت chipolo  به قیمت ۶۹٫۹۶ دلار به فروش می رسد.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰