انگشتر Thim مجهز به ردیاب با قابلیت نمایش میزان کم خوابی شما

خواب به معنای عدم توانایی ارادی برای کنترل جسم و هوشیار می باشد که به معنای زمان استراحت داده به سیستم عصبی و هوشیاری هر شخص و حیوان می باشد. البته باید به شما بگوییم که حیوانات در حالت خواب بیداری می باشند.  در این بین هرکسی ممکن است به دلیل داشتن شغل یا مشکل روحی روانی به خوبی نخوابد اما در این بین شرکت های مختلفی اقدام به ساختن ردیاب جی پی اس کرده اند که باعث می شود میزان خواب شما در طول شبانه روز اندازه گیری شود. با استفاده از ردیاب شما قادر خواهید بود خواب خود را کنترل کنید. انگشتر Thim جز وسایلی می باشد که مجهز به ردیاب می باشد و به شما این امکان را می دهد که در هنگام خواب از اطلاعاتی چون میزان خواب خود، زمان بیداری روی گوشی خود مطلع شوید. با خواندن مقاله از ویژگی های برجسته انگشتر Thim مطلع شوید.

تاثیر کم خوابی و نحوه درمان آن

طبق تحقیقاتی که روی ورزشکاران انجام شده است یک تیم بسکتبال را مورد آزمایش قرار داده اند که به آنها گفتند که در طی ۲۴ ساعت ده ساعت را بخوابند حتی اگر به هنگام سفر کردن نتوانند میزان خواب شب خود را تنظیم کنند در طول روز بخوابند. پس از آزمایش ها متوجه شدند که این ده ساعت باعث بهبود عملکرد ورزشکاران و میزان دقت پرتاب توب به سبد شد. به همین میزان کم خوابی باعث بی حوصلگی ، افسردگی و سردردهای مزمن در افراد ورزشکار و عادی می شود. برخی از افراد به دلیل شغل آنها چون نگهبان یا پرستار مجبور هستند که شب را بیدار بمانند و در طول روز بخوابند اما باید به آنها بگوییم که هیچ وقت خواب روز جایگزین شب نمی شود. اما یکی از روش های خواب درمانی استفاده از ردیاب جی پی اس می باشد که به صورت دستبند ها و انگشترهایی که افراد میبندند می توانند در هنگام خواب اطلاعاتی چون میزان خواب ، خواب مفید را در طی شبانه روز دریافت کنند.

فواید استفاده از انگشتر Thim برای ردیابی میزان خواب شما

این انگشتر به شکل زیبایی طراحی شده است و با داشتن آن در هنگام خواب و نصب نرم افزار Thim روی گوشی خود می توانید از اطلاعات زیر بهره مند شوید :

  • اطلاع از میزان خواب خود در طی شبانه روز
  • قابلیت بیدار کردن شخص با لرزش انگشتان
  • تنظیم میزان خواب شما

در واقع این انگشتر با طراحی زیبایی که دارد به شما کمک می کند که به میزان خواب استاندارد خود برسید. برخی با استفاده از قرص خواب سعی در تنظیم خوابیدن خود می کنند و حتی برخی سعی می کنند با خوابیدن بیشتر به خواب ایده آل برسند اما نمی دانند که اگر بیش از حد بخوابند حتی موجب کسل بودن آنها می شود پس بهتری دستگاه استفاده از انگشتر Thim می باشد تا با تنظیم آن بتوانید از خواب بیدار شوید.

مشخصات فنی انگشتر Thim

  • کاملا زیبا و با طراحی عالی
  • دارای بند قابل تنظیم برای انگشتان شما
  • دارای لرزش برای بیدار شدن از خواب
  • قابلیت شارژ با پورت USB
  • دارای شتاب سنج

با خرید انگشتر Thim می توانید خواب خود را کاملا تنظیم و از زندگی کردن لذت ببرید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰