کلیدهای نقشه ردیاب خودرو

در این مقاله به نحوه استفاده از ردیاب خودرو و گزینه های موجود در آن می پردازیم. در مقالات قبلی به معرفی ردیاب خودرو پرداختیم اما چگونه می توان از آن استفاده کرد. اینکه بخواهیم بفهمیم ماشین های شرکت الان کجا هستند و در حال انجام چه کاری و در صورت بروز مشکل فنی در خودرو ها آیا نزدیک ترین تعمیرگاه کجاست همگی با نصب ردیاب خودرو روی ماشین امکان پذیر  است. در واقع با استفاده از کلیدهای نقشه ردیاب خودرو می توان کارهای متعددی را انجام داد که در این مقاله به صورت مفصل گفته می شود.

فواید استفاده از ردیاب خودرو و کلیدهای نقشه ردیاب خودرو

  • نحوه حرکت در نقشه : برای حرکت کردن در نقشه کافی است با بالا و پایین کردن و اصطلاحا درگ کردن تمامی مسیرهای ممکن را ببینید و به منظور بزرگ نمایی در نقشه روی نقطه مورد نظر و یا مسیر انتخابی خود دبل کلیک کنید. لازم به ذکر است که با بارگذاری نقشه تمام ماشین هایی که به ردیاب مجهز کرده اید به صورت نقطه ای رنگی روی نقشه نمایان می شود. شما می توانید با جستجو در نقشه و پیدا کردن مسیرهای خلوت به رانندگان خود مسیر را اطلاع دهید تا علاوه بر سرعت در انجام کار، در مصرف سوخت خودرو نیز صرفه جویی شود.
  • مشخص شدن ماشین ها : تعدد در تعداد ماشین های شرکت و زیاد بودن آنها ممکن است روی نقشه برای شما گیج کننده باشد اینکه آنها را چگونه از هم تشخیص داده و سردرگم نشوید. کلیدهای این ردیاب به صورتی خاص طراحی شده اند که می توان روی هر نقطه کلیک کرد و اطلاعات لازم و جزییات ماشین را مشاهده کرد.
  • پیگیری خودرو : در صورت تمایل به پیدا کردن و پیگیری خودرو از بین دیگر خودرو ها کافیست روی آن کلیک کنید و گزینه Follow را انتخاب کنید همچنین می توان تمامی جزییات آن خودرو را نیز مشاهده کرد. برای خارج شدن از این حالت گزینه Stop follow را بزنید.
  • کلید آدرس : برای آگاهی از آدرس خودرویی که مد نظر شماست می توانید بر روی دکمه آدرس کلیک کرده و اطلاعات و جزییات آن را به صورت کامل ببینید.
  • کلید شماره تلفن : با این گزینه می توان در مواقع لزوم با راننده تماس گرفت و یا حتی آنلاین با آنها صحبت کرد البته این در صورتی قابل اجراست که شما از قبل اطلاعات را در ردیاب وارد کرده باشید.
  • ارسال پیام : یک امکان ویژه و جالب دیگر در این ردیاب خودرو این است که می توان در صورت تمایل به راننده مورد نظر از طریق کلید ارسال پیام اقدام به فرستادن پیام نمایید.

مازاد بر کلیدهایی که توضیح داده شده امکاناتی از قبیل کلید بوق زدن، کلید باز و بسته کردن درب خودرو نیز در ردیاب جی پی اس خودرو موجود است که شما می توانید با خرید ردیاب خودرو از سایت از آنها بهره مند شوید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۸۸۵۶۳۲۵۹- ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴