مینی ردیاب شخصی AIBEILE با قابلیت ردیابی ماشین، کودکان، حیوانات، سگ و گربه

امروزه اهمیت استفاده از فناوری جی پی اس آنچنان بالا رفته است که در تمامی گوشی های هوشمند شاهد انواع نرم افزار ردیاب موبایل، گوشی و جی پی اس اندروید هستیم که با استفاده از آن بتوانید به راحتی مسیر حرکت خود یا حتی آدرس را پیدا کنید و البته بعنوان یک ردیاب شخصی از آن استفاده کنید. اما باید به این نکته توجه کنید که هرچند که می توان از ردیاب موبایل بعنوان یک وسیله ردیابی افراد استفاده کرد اما هیچ چیزی جای یک ردیاب شخصی را نمی گیرد زیرا برد ردیاب موبایل کم است و در عین حال ممکن است با نداشتن آنتن در جاها و نقاط کم آنتن سریعا جی پی اس گوشی از کار بیفتد. بنابراین شما می توانید با خرید یک مینی ردیاب شخصی AIBEILE نه تنها کودکان ، بیماران آلزایمری و تمام اعضای خانواده را تحت نظر داشته باشید بلکه می توانید از آن بعنوان یک ردیاب خودرو، ردیاب حیوانات استفاده کنید.

فواید استفاده از جی پی اس AIBEILE بعنوان کوچکترین ردیاب جی پی اس

به دلیل اهمیت روز افزون استفاده از انواع ردیاب و جی پی اس در جهان شاید کمتر کسی را مشاهده کنیم که از ردیاب خودرو، ردیاب شخصی  و… در زندگی روزمره خود استفاده نکند اما حال که استفاده از جی پی اس همه گیر شده است اکثر شرکت های بزرگ در پی ساخت دستگاه هایی هستند که سایز آنها به قدری کوچک باشد که از آنها بعنوان ردیاب مخفی استفاده شود. معزلی که شاید خیلی از خانواده ها با آن مواجه هستند این است که برخی از دستگا ه ردیاب های شخصی، خودرو به دلیل سایز بزرگی که دارند باعث می شود که سارقان و آدم ربا ها سریعا آن را پیدا کنند اما در اینجا می خواهیم مینی ردیاب AIBEILE به شما معرفی کنیم که نه تنها بعنوان یک ردیاب شخصی استفاده می شود بلکه با وجود GSM و میکروفن و باتری ۴۰۰ میلی آمپری و همچنین دکمه sos علاوه بر امکان ردیابی افراد قابلیت ردیابی خودرو، کودک، حیوانات را دارد.

ویژگی ها و کاربرد ردیاب AIBEILE

  • دارای سیم کارت داخلی و تحت شبکه ۲G البته باید به شما بگوییم به هیچ وجه شبکه ۳G  و ۴G را پوشش نمی دهد.
  • دارای دکمه SOS برای ایجاد تماس های اضطراری
  • قابلیت ردیابی آنلاین افراد، کودکان، خودرو و حیوانات
  • دارای نرم افزار قابل نصب روی گوشی
  • دارای اسپیکر و میکروفن برای صحبت کردن
  • دارای GPS و AGPS و GSM

مشخصات فنی دستگاه

  • وزن ۱۴۱ گرم
  • باتری قابل شارژ ۴۵۰ میلی آمپری
  • قابلیت نگهداری شارژ باتری تا ۵ روز
  • دارای کابل USB برای شارژ ردیاب

با توجه به این همه امکاناتی که در این دستگاه ردیاب وجود دارد و استفاده همه کاره ای که شما می توانید از ردیاب AIBEILE داشته باشید به شما پیشنهاد می دهیم نسبت به خرید آن اقدام کنید. البته باید به شما بگوییم با توجه به اینکه خیلی از این محصولات در کشور ایران وجود ندارد و شما در صورت نیاز ردياب جك S5 اتوماتيك، ردياب جك S5 دنده اَي، ردياب ليفان ٨٢٠، ردياب ليفان ۶۰X اتوماتيك، ردياب ليفان ۶۰X دنده اي، ردياب جك ۵j اتوماتيك، ردياب جك ۵j دنده اي، ردياب ليفان ۵۰x دنده اي، ردياب ساينا SX، ردياب تيبا، ردياب كيا سراتو دنده اي، ردياب كيا سراتو اتوماتيك، ردياب چانگان CS دنده اي، ردياب چانگان CS اتوماتيك، ردياب زوتي، ردياب آريو دنده اي، ردياب آريو اتوماتيك، ردياب وانت پادرا، ردياب وانت زامياد گاز سوز، ردياب وانت زامياد کافیست به قسمت محصولات سایت بروید تا در آنجا با توجه به نیاز خود ردیاب خودرو، ردیاب شخصی را خریداری کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰