کلاهک helmet مجهز به جی پی اس برای ردیابی دوچرخه سواران

دوچرخه سواران به مانند تمامی موتورسواران همیشه در معرض تصادفات وحشتناک هستند زیرا به هنگام پیچیدن به راست یا چپ جاده باید کاملا سر خود را برگردانند و از وجود ماشین مطلع شوند و شاید کسی راه حل مناسبی برای این مشکل نداشته باشد. اما راه حل باز همان استفاده از جی پی اس می باشد. در واقع توانسته اند یک نوع کلاهک هوشمند بسازند که داخل آن از تراشه ردیاب جی پی اس استفاده شده است و علاوه بر این در جلو و عقب کلاهک با گذاشتن دوربین و ضبط تصاویر و دادن هشدار به دوچرخه سوار هنگام نزدیک شدن ماشین مانع از تصادف های ناگوار شوند و حتی جالب است بدانید که امکان نمایش چراغ راهنما هم هنگام پیچیدن به سمت چپ یا راست جاده وجود دارد. ادامه مقاله را به دقت مطالعه کنید تا به صورت دقیق کلاهک helmet مجهز به جی پی اس برای ردیابی دوچرخه سواران شرح دهیم.

فواید استفاده از ردیاب جی پی اس برای دوچرخه سواران

به مانند دیگر فواید استفاده از جی پی اس که برای ردیابی ماشین، ردیابی حیوانات و ردیابی افراد بکار برده می شود وجود یک ردیاب جی پی اس باعث می شود نه تنها بتوانید به صورت دقیق محل دوچرخه سواران را مشاهده کنید بلکه میزان سلامت آنها را مطلع شوید.

  • ردیابی آنلاین دوچرخه سوار
  • استفاده از نقشه جی پی اس برای پیدا کردن مسیر
  • مشاهده میزان ضربان قلب و اطلاعات مربوط به سلامت هر شخص

فواید استفاده از کلاهک helmet مجهز به جی پی اس

آنچه بدهی است این است که کلاهک helmet با داشتن دو دوربین در جلو و عقب کلاهک تمامی تصاویر را ضبط می کند و با وجود پردازنده و همچنین رم ۴۸ گیگابایتی این امکان را می دهد که با وجود ماشین در جلو یا عقب دوچرخه سوار سریعا آلارم دهد و حتی هنگامی که می خواهید به سمت چپ یا راست بروید به مانند ماشین ها و تشخیص خودرو ها به آنها چراغ راهنما بدهد.

حتی این کلاهک هوشمند قابلیت ثبت میزان مسافت طی شده را دارد و تنها به قیمت ۱۴۹ دلار در بازار موجود است.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰