استفاده از کوچکترین ردیاب بلوتوثی Beenode برای ردیابی خودرو، حیوانات

آنچه مشخص است این است که فناوری جی پی اس به کمک تمامی ما مردم آمده است و باعث می شود که با استفاده از تراشه جی پی اس که در ردیاب خودرو و ردیاب حیوانات و ردیاب شخصی استفاده می شود به صورت آنلاین همه افراد و حیوانات و اموال خود را ردیابی کنید. با توجه به داده هایی که از ۲۴ ماهواره  دریافت می شود حتی با نصب انواع نرم افزار جی پی اس موبایل از آن بعنوان وسیله ای برای ردیابی موبایل استفاده می شود تا شما هنگام گم کردن موبایل و با ورود به سامانه از موقعیت مکانی گوشی خود مطلع شوید. اما یک نوع دستگاه دیگر در بازار وجود دارد که به نام ردیاب بلوتوثی می باشد با این تفاوت که برد آن ها بسیار کمتر از دستگاه های ردیاب خودرو، ردیاب شخصی و سیم کارت خور می باشد. در این مقاله استفاده از کوچکترین ردیاب بلوتوثی Beenode برای ردیابی خودرو، حیوانات را به صورت مفصل شرح می دهیم.

تفاوت بین ردیاب بلوتوثی  و ردیاب سیم کارت خور

در واقع ردیاب خودرو و انواع ردیاب آهنربایی به دلیل اینکه دارای سیم کارت داخلی می باشند و شامل فناوری GSM و GPRS می باشند  حتی در کورترین نقاط جهان این وسایل کاملا انتن می دهند و مشکلی بابت قطع شدن ردیاب وجود ندارد. در این بین انواع ردیاب خودرو، ردیاب شخصی و ردیاب حیوانات داریم که سیم کارت خور هستند و فواید قابل توجه ای دارند. اما وجود ردیاب های بلوتوثی باعث شده است که حتی شما بتوانید از آن بعنوان یک دستگاه ردیابی آنلاین استفاده کنید با این  تفاوت که برد کم آن باعث می شود که شما از آن برای کارهای ضروری استفاده کنید. بعنوان مثال ردیاب بلوتوثی Beenode تنها تا ۵۰ متر برد دارد و پس از آن شما نمی توانید خودرو، دوچرخه و یا حیوان خود را پیدا کنید مگر اینکه با ورود به قسمت کلی به دیگران اطلاع دهید که از رده خارج شده اید تا آنها با فعال کردن ردیاب Beenode بتوانند وسایل شما را پیدا کنند.

فواید استفاده از کوچکترین ردیاب بلوتوثی Beenode

این دستگاه ردیاب به دلیل سایز کوچکی که دارد بسیار کاربردی می باشد و حتی از آن بعنوان ردیاب مخفی برای ردیابی خودرو، دوچرخه، حیوانات، کیف پول استفاده می شود. این دستگاه ردیاب بلوتوثی دارای یک باتری داخلی می باشد که مدت شارژ نگهدارنده آن ۱۸۰ روز می باشد و بعد از اتمام شارژ باتری می توانید دوباره آنرا شارژ کنید.

  • قابلیت استفاده بعنوان ردیاب حیوانات
  • قابلیت ردیابی خودرو
  • قابلیت ردیاب کیف پول و چمدان شما
  • قابلیت ردیابی دوچرخه

اما باید به شما بگوییم که به هنگام استفاده از این نوع ردیاب باید توجه کنید که تنها ۵۰ متر برد آن می باشد اگر به دنبال بهترین ردیاب خودرو، بهترین ردیاب شخصی و بهترین ردیاب حیوانات هستید باید بگوییم که ردیاب های سیم کارت خور بهترین هستند زیرا مجهز به GSM و GPRS هستند و در تمام نقاط جهان کار می کنند.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : beenode