ردیاب بلوتوثی Mercu بهترین دستگاه برای ردیابی کلید

وجود یک سری وسایل ریز و کوچک چون دسته کلید خانه یا سوییچ خودرو همیشه باعث می شود که ادم به دلیل دغدغه های فکری که دارد سریعا آنها را گم کند و حتی ممکن  است در بین وسایلی بهم ریخته ای که در داخل خانه شما می باشد سریعا گم شود. در این بین پیدا کردن دسته کلید و سوییچ خودرو کار بسیار سختی می باشد که ممکن است  حتی با اینکه  دسته کلید یا سوییچ خودرو شما در بین وسایل خانه باشد اما بروید و دسته کلید یا سوییچ خودرو جدیدی بخرید. البته در این بین ممکن است حتی به دلیل شلوغ بودن بچه های شما به هنگام گم شدن سوییچ خودرو به ناگهان فکر کنید که ممکن است بچه های کم سن  و سال شما سوار بر ماشین شوند و حادثه ای بد رخ دهد. اما با خرید ردیاب بلوتوثی Mercu تمام این مشکلات به راحتی حل می شود. کافیست که با پرداخت ۱۲ دلار در سایت آمازون صاحب آن شوید.

 فواید استفاده از ردیاب های بلوتوثی

 ردیاب های بلوتوثی به دستگاه هایی گفته می شود که دارای برد محدودی می باشد اما بهترین ردیاب برای پیدا کردن کیف پول، دسته کلید و … باشد.

  • امکان ردیابی آنلاین تا برد تعیین شده
  • دارای باتری

فواید استفاده از ردیاب بلوتوثی Mercu

این دستگاه ردیاب به مانند دیگر ردیاب های بلوتوثی قابلیت ردیابی آنلاین را دارد البته این دستگاه ردیاب به شکل دسته کلید می باشد که کمتر کسی متوجه وجود تراشه جی پی  اس داخل آن می شود. اما همین دستگاه ردیاب با وجود اینکه دارای برد کوتاهی نسبت به ردیاب جی پی اس سیم کارت خور دارد اما شارژ باتری آن به مدت یکسال در حالت استندبای می باشد اما در حالت عادی به مدت شش تا هشت ماه کار می کند.

می خواهید در بین تمام وسایل خانه سریعا دسته کلید یا سوییچ خودرو را پیدا کنید کافیست ردیاب بلوتوثی Mercu را خریداری کنید. این دستگاه های ردیاب های بلوتوثی حتی در حلقه هوشمند و وسایل دیگر قابل مشاهده است.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : amazon