ردیاب KYON بعنوان بهترین ردیاب و جی پی اس حیوانات

طبق آمار منتشر شده نزدیک به ده میلیون حیوان خانگی در سال گم می شود که می تواند یک فاجعه بزرگ باشد زیرا نه تنها حیوانات خانگی بعنوان یک همدم استفاده می شوند بلکه از انواع سگ های شکاری و سگ های پلیس استفاده های مفیدی می شود پس وجود دستگاهی که بتوان آنها را سریعا پیدا کرد خیلی مهم است. با توجه به کاربرد و فواید استفاده از جی پی اس در دنیای امروز مسلما شرکت های زیادی اقدام به ساخت انواع ردیاب حیوانات می کنند اما تفاوت هایی که بین آنها وجود دارد مسلما به کیفییت و بسته به ویژگی های منحصر بفرد آنها می باشد. یکی از آنها ردیاب KYON بعنوان بهترین ردیاب و جی پی اس حیوانات شناخته می شود. این دستگاه ردیاب جی پی اس به مانند ردیاب خودرو و ردیاب شخصی دارای فناوری GSM و GPRS می باشد و قابلیت ردیابی آنلاین حیوانات را دارد. البته ویژگی بارز تر این دستگاه وجود صفحه نمایشگر LED می باشد.

فواید استفاده از ردیاب جی پی اس برای پیدا کردن حیوانات

خیلی از ما مسلما با یک سری از وسایل چون میکروچیپ ها آشنا شده ایم که می توانیم با  استفاده از آن به راحتی حیوانات خود را پیدا کنیم. اما مشکل عمده این است که میکروچیپ تزریق شده تنها می تواند با استفاده از میکرو خوان ها کار کند و با خواندن کد حیوانات با دیدن اطلاعات مربوط به آدرس صاحب حیوانات را پیدا کنند. در واقع با وجود ردیاب جی پی اس حیوانات که به صورت قلاده روی حیوانات گذاشته می شود هر کسی متوجه می شود که این حیوان مجهز به جی پی اس می باشد و مسلما کسی هست که دنبال آنها باشد.

مهمترین نکته استفاده از ردیاب KYON برای ردیابی حیوانات وجود نمایشگر LED می باشد که بهنگام گم شدن حیوان روی نمایشگر آن سریعا نوشته من گم شده ام به انگلیسی نوشته می شود.

فواید استفاده از ردیاب KYON بعنوان بهترین ردیاب و جی پی اس حیوانات

این دستگاه ردیاب جی پی اس دارای تراشه جی پی اس GPS می باشد که با وجود فناوری GSM و GPRS به مانند ردیاب خودرو در تمامی نقاط جهان به خوبی کار می کند و قابلیت ردیابی آنلاین را دارد و حتی زمانی که شما در هواپیما هستید باز می توانید از موقعیت حیوانات مطلع شوید.

  • وجود شتاب سنج برای مشاهده فعالیت های حیوانات
  • دارای صفحه نمایشگر LED
  • داری باتری داخلی با ۳۰ روز شارژ باتری
  • دارای سنسور دما
  • دارای سنسور آب به هنگام غرق شدن حیوانات

همه این خصوصیات بارز به کمک شما می آید تا به راحتی بتوانید سریعا حیوانات خود را پیدا کنید.

وجود تراشه جی پی اس برای ردیابی حیوانات

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این تراشه باعث می شود که با نصب نرم افزار جی پی اس KYON  روی گوشی از موقعیت مکانی حیوان خود مطلع شوید. جالبتر این که می توانید یک محدوده جغرافیایی برای آنها تعیین کنید.

وجود سنسور دما در ردیاب KYON

شاید بارها برای شما پیش آمده باشد وقتی به خرید می روید  و سگ یا گربه خود را داخل ماشین می گذارید با زیاد شدن دمای داخل ماشین باعث بیمار شدن حیوانات شود در این هنگام با نصب ردیاب KYON روی حیوانات شما می توانید سریعا آلارم زیاد بودن دما را دریافت کنید و قبل از خفگی حیوان به کمک او بروید.

سنسور آب برای جلوگیری از غرق شدن حیوانات

خوب حتما اگر شما به تفریح بروید یا در خانه خود استخر داشته باشید همیشه این نگرانی پیش می آید که با اینکه ردیاب روی حیوانات نصب است اما چگونه می توان متوجه افتادن حیوانات داخل استخر شد زیرا اگر دیر کنید حیوان شما غرق می شود. با وجود سنسور آب که در ردیاب KYON وجود  دارد این مشکل حل می شود.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰