مینی ردیاب Circo برای ردیابی کودکان، بزرگسالان و حیوانات

همیشه خرید کوچکترین ردیاب شخصی به والدین این اطمینان را می دهد که افراد شرور یا آدم رباها نمی توانند متوجه وجود ردیاب جی پی اس بشوند. البته باید به شما بگوییم که استفاده از مینی ردیاب ها نه تنها برای ردیابی افراد بلکه برای ردیابی بیماران و ردیابی حیوانات نیز استفاده می شود. در این مقاله می خواهیم به بررسی یکی از بهترین ردیاب های شخصی یعنی مینی ردیاب Circo برای ردیابی کودکان، بزرگسالان و حیوانات بپردازیم تا شما با ویژگی ها و کاربردهای آن آشنا شوید و با خرید آن بتوانید به راحتی فرزندان خود را ردیابی کنید.

فواید استفاده از مینی ردیاب جی پی اس

با توجه به اینکه امروزه از فناوری جی پی اس استفاده های زیادی می شود همین امر باعث شده است که هر کارخانه ای اقدام به ساخت بهترین ردیاب خودرو، بهترین ردیاب شخصی کند که در این بین ممکن است حتی شما شاهد انواع ردیاب حیوانات چون ردیاب پرندگان و…. باشید. اما در این بین آنچه مشخص است هر چه دستگاه ردیاب کوچکتر باشد می توان آنرا راحتر در جایی مخفی کرد.

  • قابلیت ردیابی آنلاین
  • قابلیت مخفی کردن آن داخل جیب یا کوله پشتی افراد
  • قابلیت گذاشتن آن داخل کیف زنانه و چمدان
  • بهترین وسیله برای ردیابی افراد، حیوانات و خودرو

حتی امروزه از مینی ردیاب ها برای ردیابی خودرو استفاده می شود که باعث می شود تمام صاحبان خودرو ها به صورت مخفیانه ردیاب را داخل ماشین جا سازی کنند. برخی از کارفرمایان حتی اقدام به خرید مینی ردیاب خودرو می کنند که کاملا قابل حمل باشد و نیازی به سیم کشی نداشته باشد تا با جاسازی آن بتوانند به صورت مخفیانه رانندگان را زیر نظر داشته باشند که ردیاب آهنربایی یک هفته شارژ یکی از آن دسته از مینی ردیاب ها می باشد.

فواید استفاده از مینی ردیاب Circo

در کنار تمامی مینی ردیاب ها باید به این نکته توجه کرد که هنگام خرید باید بتوانید بهترین ردیاب را خریداری کنید. مینی ردیاب Circo جز بهترین ردیاب های مخفی می باشد که سیم کارت داخل آن گذاشته می شود و با داشتن دکمه sos این امکان را به افراد، بازاریابان، بزرگسالان و کودکان می دهد که با فشردن دکمه بتوانند موقعیت مکانی خود را به افراد از پیش تعیین شده بفرستند و حتی با آنها تماس بگیرند تا به کمک آنها بیایند.

همیشه گم کردن فرزندانتان و حتی افراد مبتلا به بیماری آلزایمر و پیدا کردن آنها دردسر های خاص خود را دارد اما شما با استفاده از جی پی اس Circo می توانید به صورت دقیق و آنلاین آنها را ردیابی کنید و نگران گم شدن آنها نباشید. حتی باید به شما بگوییم که کودکان شما هنگام آسیب دیدگی یا دعوا یا برخورد با افراد شرور می توانند با فشردن دکمه sos تقاضای کمک کنند.

  • دارای باتری داخلی با مقدار ۶ روز شارژ نگهدارنده
  • دارای پورت micro usb برای شارژ جی پی اس
  • قابلیت نصب روی قلاده حیوانات برای ردیابی حیوانات

شما کافیست به هنگام خرید مینی ردیاب یا ردیاب های قابل حمل به نکات کلیدی چون میزان شارژ باتری توجه کنید. زیرا هرچقدر شارژ باتری بیشتر باشد بهتر است و البته با همین نسبت قیمت آن بیشتر می شود.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰