ردیاب MT60X  بهترین ردیاب زندانیان، حیوانات و افراد

همه ما می دانیم در زندان پر از افراد شرور، قاتل و حتی افرادی می باشد که بر اثر سهل انگاری و تصادف با ماشین و کشته شدن افراد به زندان افتاده اند. اما در این بی آنچه مشخص است همه این افراد در یک زندان وجود دارند و همیشه افراد قاتل و شرور دنبال دردسر و آزار اذیت دیگران هستند مسلما نگهبانان نمی توانند همیشه آنها را زیر نظر داشته باشند و تعداد آنها محدود است . اما در این مواقع استفاده از فناوری جی پی اس به کمک زندانیان می آید و باعث می شود با بستن ردیاب جی پی اس نگهبانان از موقعیت زندانی مطلع شوند و حتی هنگام درخواست کمک سریعا به کمک آنها بروند. ردیاب MT60X یکی از بهترین دستگاه ها در این زمینه می باشد که در واقع سه مدل دارد و ردیاب MT60X  بهترین ردیاب زندانیان، حیوانات و افراد شناخته شده است.

فواید استفاده از ردیاب MT60X

این دستگاه ردیاب جی پی اس با توجه به اینکه دارای ماژول جی پی اس و فناوری GSM می باشد می تواند به صورت آنلاین موقعیت مکانی زندانیان را نشان دهد و حتی شما می توانید از آن بعنوان وسیله ردیاب حیوانات و ردیاب شخصی بکار ببرید. در این بین وجود باتری داخلی آن باعث شده است که نگرانی بابت کار نکردن آن نداشته باشید. در واقع ردیاب MT60X   یک ردیاب قابل حمل می باشد که شارژ باتری آن ۱۰ تا ۱۲ روز می باشد و به خوبی کار می کند و علاوه بر این دارای میکروفن داخلی می باشد.

  • دارای جی پی اس
  • قابلیت شنود
  • کاملا ضد آب
  • وزن تنها ۱۴۷ گرم
  • دارای باتری داخلی به میزان ۱۰ روز
  • کاملا ضد ضربه
  • دارای دکمه sos برای در خواست کمک
  • موقعیت یابی با پیامک

شما می توانید نه تنها از این دستگاه ردیاب برای ردیابی زندانیان و افراد بلکه می توانید آنرا روی حیوانات نصب کنید و از موقعیت آنها مطلع شوید.  جالب تر اینکه باید به شما بگوییم که حتی می توانید از ردیاب MT60X   بعنوان یک ردیاب خودرو استفاده کنید و حتی می توانید آنرا داخل انواع ماشین های لوکس و مدل بالا بگذارید و البته اگر دنبال ردياب پژو ٢٠٦، ردياب پژو٢٠٧، ردياب پژو٤٠٥، ردياب پژو٤٠٧، ردياب سمند El، ردياب سمندLX، ردياب سمند SE، ردياب وانت آريسان، ردياب رانا، ردياب رنو تندر پيكاپ، ردياب پژو پارس سال، ردياب سمند سورن ELX، ردياب پژو ۲۰۶صندوقدار، ردياب رنو تندر ٢E، ردياب پژو پارسLX، ردياب سمند سورن ELX توربو، ردياب دنا، ردياب دانگ فنگ، ردياب پژو پارس اتوماتيك، ردياب رنو تندر اتوماتيك، ردياب هايما اس، ردياب وانت پيكاني، ردياب رنو كپچر، ردياب ميني بوس آرين، ردياب سوزوكي ويتارا دنده اي، ردياب سوزوكي ويتارا اتوماتيك، ردياب وانت پيكان ديزلي، ردياب برليانس H200 دنده اي، ردياب برليانس H230، ردياب رنو تندر E2، ردياب برليانس H220 اتوماتيك، ردياب برليانس H230، ردياب برليانسH330 دنده اَي، ردياب رنو ساندرو دنده اي، ردياب رنو ساندرو اتوماتيك،ردياب برليانسH320اتوماتيك، ردياب برليانسH330 اتوماتيك، ردياب پيكاپ ريچ دوكابين، ردياب ون هايس هستید کافیست با رفتن به قسمت محصولات سایت بهترین ردیاب خودرو را انتخاب کنید.