خرید ردیاب Trakdot برای ردیابی چمدان و ردیابی افراد

همیشه موقع سفر شما باید کلی وسایل مهم و ضروری را فراهم کنید و همه آنها را در یک کوله پشتی و چمدان جا دهید. ممکن است این وسایل شامل لباس های شما  و مدارک ضروری باشد اما در این بین اگر شما با هواپیما یا اتوبوس سفر کنید همیشه امکان گم شدن چمدان یا کوله پشتی شما زیاد است به طوری که حتی آمار نشان می دهد که نزدیک ۲۶ میلیون چمدان در هر سال در فرودگاههای بین المللی جهان گم می شود. راه حل چیست؟ جابجایی یا گمشدن چمدان یا کوله پشتی شما چگونه می تواند رخ ندهد؟ بله استفاده از فناوری جی پی اس و خرید ردیاب جی پی اس بهترین راه کار می باشد. در این مقاله به بررسی یکی دیگر از محصولاتی که در جهان فروخته می شود می پردازیم و آن خرید ردیاب Trakdot برای ردیابی چمدان و ردیابی افراد می باشد که در سایت آمازون تنها به قیمت ۳۹٫۹۹ دلار فروخته می شود. این ردیاب کاملا قابل حمل و سیم کارت خور می باشد و دارای باتری داخلی است.

فواید استفاده از ردیاب برای پیدا کردن چمدان شما

شما با خرید یک مینی ردیاب یا ردیاب مخفی که داخل آنها باتری قرار دارد می توانید به راحتی کوله پشتی و چمدان خود را ردیابی کنید و از موقعیت مکانی آنها مطلع شوید. تنها کافیست با قرار دادن ردیاب و گذاشتن آن در بین چمدان و کوله پشتی خود از موقعیت آنها مطلع شوید. حال در این بین ردیاب های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید که ما درمقالات متعددی سعی در معرفی آنها داشته ایم اما یکی از ردیاب های قابل حمل یا ردیاب پورتابل به نام ردیاب آهنربایی می باشد که ما اقدام به فروش ردیاب آهنربایی یک هفته شارژ می کنیم که تنها اندازه سه بند انگشت می باشد و علاوه بر ردیابی افراد و ردیابی چمدان و کوله پشتی شما می توانید از آن بعنوان ردیاب خودرو استفاده کنید و با جاسازی یا چسباندن زیر ماشین از موقعیت مکانی ماشین خود مطلع شوید.

در این مقاله سعی در معرفی ردیاب Trakdot داریم که می تواند به شما این امکان را بدهد که هنگام کوهنوردی با گذاشتن داخل کوله پشتی خود از موقعیت مکانی خود مطلع شوید و حتی هنگام گم کردن یا جا ماندن کوله پشتی سریعا پیامک هشدار را دریافت کنید.

فواید استفاده از ردیاب Trakdot برای ردیابی چمدان و ردیابی افراد

این دستگاه ردیاب جی پی اس با توجه به  این که یک ردیاب قابل حمل می باشد و داخل آن باتری وجود دارد نه تنها به شما امکان ردیابی آنلاین را می دهد بلکه با وجود سیم کارت داخل آن و GSM و GPRS در کورترین نقاط آنتن دهی هم کار می کند و هیچ نگرانی بابت آن نیست. این دستگاه ردیاب تنها ۴۵ گرم وزن دارد و کاملا ضد ضربه و ضد آب است و حتی هنگام سفر با هواپیما و گذاشتن داخل کوله پشتی یا چمدان شما کار می کند و هیچ مشکلی برای آن پیش نمی آید.