هدفون های بیسیم هوشمند ۲ مجهز به ردیاب جی پی اس

با استفاده از این هدفون ها به راحتی می توانید در هنگام ورزش کردن آهنگ مورد علاقه خود را گوش دهید. در واقع شرکت Rootz Technology توانسته بود برای اولین بار هدست های بلوتوثی SLD را بسازد که با استفاده از بلوتوث و Wifi بتوانید به تماس های گوشی خود پاسخ دهید و در عین حال بدون داشتن بیسیم و با داشتن رم و باتری داخل آن به راحتی بتوانید آهنگ پخش کنید و در هنگام ورزش کردن، تفریح یا هر چیزی آهنگ گوش دهید یا فایل های صوتی خود را گوش کنید. اما حال توانسته است هدفون هایی با رم داخلی ۱۶ گیگابایت بسازد که بسیار عالی می باشد. البته جالب است بدانید که مجهز به ردیاب جی پی اس می باشند و به راحتی قابل ردیابی هستند.

مشخصات هدفون SLD

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این نوع هدفون یا هدست ها بی سیم می باشند و یک قطعه کوچک داخل هدفون می باشد که می توانید با صفحه تاچ آنرا کلیک کنید و آهنگ مورد علاقه خود را پلی کنید . حتی جالب است بدانید که به راحتی می توانید آنرا بیرون بیاورید و روی مچ بند دست خود ببندید و در هنگام  ورزش کردن آهنگ ها را عوض کنید.

این هدفون ها کاملا بی سیم و بلوتوثی می باشند و با داشتن باتری داخلی کار شما را هنگام گوش دادن آهنگ در هنگام ورزش کردن یا پیاده روی یا … راحت می کند. با کمتر از یک ساعت می توانید باتری آنرا با استفاده از کابل USB که دارد شارژ کنید و به حالت استندبای ۲۰۰ ساعت از آن استفاده کنید اما هنگام پلی موزیک به مدت ۸ ساعت هدفون برای شما کار می کند.

جی پی اس بکار برده شده در هدفون

این دستگاه دارای ماژول جی پی اس می باشد تا براحتی بتوانید هدفون خود را پیدا کنید.

میکروفن و اسپیکر

شما با نصب نرم افزار SLD روی گوشی خود و مچ کردن آن با هدفون می توانید هنگام ورزش کردن یا هر چیزی به راحتی جواب تماس های دریافتی را بدهید زیرا آن دارای میکروفن  می باشد تا حتی در مکالمات اسکایپ هم به خوبی صحبت کنید.

این هدفون می تواند بعنوان ردیاب های فیتنس عمل کند و میزان فعالیت های شما در هنگام ورزش کردن را ثبت کند تا بتوانید در اسرع وقت با نگاه کردن به گوشی تمام اطلاعات را مشاهده کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰