ساعت جی پی اس myFirst Fone بهترین ردیاب کودک

همانطور که می دانید با استفاده از تکنولوژی GPS به راحتی می توان موقعیت خودرو، اشخاص و حتی وسایل شخصی را پیدا کرد. همانطور که می دانید انواع دستگاه ردیاب شخصی در بازار وجود دارد که در اشکال مختلف چون ساعت مچی، گردنبند، کفش هوشمند و…ساخته شده است. در این مقاله قصد داریم ساعت جی پی اس myFirst Fone بهترین ردیاب کودک به شما معرفی کنیم که هم می توانید به راحتی از موقعیت فرزندان خود مطلع شوید و هم با وجود سیم کارت ۳G که داخل ساعت گذاشته می شود امکان برقراری ارتباط از طریق ویس و ویدئو را داشته باشید.

عمکلردهای عالی ساعت جی پی اس myFirst Fone

  • دارای سیم کارت ۳G
  • امکان برقراری تماس صوتی و تصویری
  • قابلیت ردیابی آنلاین افراد
  • قابلیت فرستادن پیامک و ایموجی
  • قابلیت گرفتن عکس و فرستادن برای دیگران

قابلیت ایجاد ارتباط با دستگاه های مختلف

این یک ساعت هوشمند است که به راحتی می تواند با گذاشتن یک سیم کارت ۳G داخل آن و استفاده از اینترنت آن هم به صورت آنلاین از موقعیت افراد مطلع شوید و هم قابلیت ایجاد تماس صوتی و تصویری را با گوشی دارد.

به راحتی هر جایی که کودکان و فرزندان شما هستند با در دست داشتن ساعت  هوشمند myFirst Fone می توانند با شما یک تماس صوتی و تصویری برقرار کنند. و حتی می توانند از خود دوربین ساعت از خود عکس بگیرند و برای شما بفرستند. این ساعت قابلیت ایجاد ارتباط با گوشی اندروید و ایفون و اپل را دارد.

قابلیت خواندن پیامک و پاسخ دادن آن

اگر این ساعت مچی را روی دست فرزندان خود ببندید نه تنها می توانید از موقعیت آنها مطلع شوید بلکه امکان سرگرم شدن آنها را فراهم کرده اید. حتی در مواقع لزوم می توانید برای فرزندان خود پیامک بفرستید آنها به راحتی می توانند پیامک را بخوانند و حتی پاسخ آنها را از طریق ساعت myFirst Fone بدهند.

ساعت هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس

این یک ساعت عالی و هوشمند است که با وجود تراشه GPS  داخل آن به شما این امکان را می دهد به صورت آنلاین فرزندان خود را ردیابی کنید. این ساعت از طریق سه روش زیر امکان ردیابی را می دهد.

  1. ماژول GPS ساخته شده با دقت ۲۰ متر
  2. موقعیت یاب وای فای با برد ۱۰ متر
  3. ردیابی از طریق برج سلولی

به دلیل وجود دقت بالای ردیاب در ساعت مچی myFirst Fone شما نگرانی بابت گم شدن فرزندان خود نخواهید داشت. بلکه شما به راحتی می توانید از موقعیت فرزند خود مطلع شوید. و حتی این ساعت مچی دارای یک دکمه اضطراری SOS است که کودکان شما اگر آنرا فشار دهند سریعا برای شما آلارم می آید و موقعیت مکانی فرزندان شما را نشان می دهد.

قابلیت تعیین محدوده جغرافیایی برای حفظ سلامت کودکان

حتما هنگام بازی یا رفتن به پارک می دانید که فرزندان نیاز به همبازی دارند و شما هم نمی توانید همیشه در کنار آنها باشید. اگر در یک چشم به همزدن  فرزند شما گم شود. با استفاده از این ساعت مچی می توانید سریعا آنرا پیدا کنید. زیرا با تعیین محدوده جغرافیایی مثلا تعییین کنید که فرزند شما از محدوده پارک اگر خارج شد سریعا آلارم برای شما فرستاده شود. این ویژگی باعث می شود که سریعا فرزندان خود را پیدا کنید.

امکان تماس با سه شماره

با استفاده از این ساعت در صورت وقوع مشکلی یا حتی با زدن دکمه توسط فرزندان شما و نیاز به کمک می تواند با سه شماره پیش فرض تماس حاصل کند.

  • قابلیت ایجاد ارتباط با ساعت هوشمند هم نوع خود با تکان دادن ساعت
  • قابلیت دریافت آلارم هنگام کم شدن شارژ باتری ساعت

بهترین ردیاب سلامت برای فرزندان شما

این یک ساعت جی پی اس تنها نیست که شما تنها از موقعیت فرزندان خود مطلع شوید بلکه با این ساعت هوشمند به راحتی می توانید از دوربین آن استفاده کنید. دوربین ساعت ۱٫۳ مگاپیکسلی است و همچنین وجود تراشه جی پی اس در ساعت این امکان را می دهد که به مانند ردیاب ورزشی از میزان سلامت فرزندان خود مطلع شوید. و اطلاعات دقیقی از میزان کالری سوزانده شده، میزان مسافت طی شده آنها را در نرم افزار جی پی اس myFirst Fone روی گوشی مشاهده کنید.

مشخصات فنی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید. ساعت دارای دوربین، میکروفن ، اسپیکر، صفحه لمسی است و علاوه بر این دارای یک دکمه خاموش روشن، SOS می باشد تا در مواقع اضطرای با شما تماس بگیرند.

قیمت ساعت جی پی اس myFirst Fone

شما می توانید این ساعت مچی را در بازار به قیمت ۸۹ دلار بخرید. البته برای خرید انواع ردیاب شخصی به صورت ردیاب آهنربایی هم می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرد.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

منبع : kickstarter