شناسایی افراد پشت در با زنگ در هوشمند Belle

شاید برخی از ما دوست داشته باشیم هنگامی که در خانه نیستیم و کسی زنگ در خانه را می زند متوجه شویم که چه کسی بوده است. حتی برخی اوقات شاید پیش آمده باشد تنها چند متر از خانه دور شده باشیم که کسی به خانه شما برود و ببیند کسی خانه نیست و برگردد. در این مواقع شناسایی افراد پشت در با زنگ در هوشمند Belle امکان پذیر است. یعنی به راحتی با نصب این زنگ در هوشمند به راحتی می توانید از طریق اینترنت و گوشی خود حتی به صورت زنده چهره افراد را ببینید.

جلوگیری از سرقت خانه

این زنگ درب هوشمند مجهز به سنسور حرکت است و هنگامی که کسی از جلوی درب خانه رد می شود. سریعا اقدام به ضبط تصاویر و ویدئو می کند. به واقع با این کار باعث می شود سارق نتواند وارد خانه شما شود. زیرا در صورت اینکه بخواهد درب خانه شما را بشکند سریعا آلارم به صدا در می آید و شما مطلع می شوید.

آماده پذیرایی از مهمان ها

هنگامی که منتظر مهمان هستید به راحتی می توانید قبل از ورود آنها به خانه همه جای خانه را تمیز کنید. اما برخی اوقات ممکن است که فامیل هایتان بخواهند شما را سوپرایز کنند. در این هنگام با به صدا در آمدن زنگ درب هر جایی که هستید. داخل خانه یا خارج خانه سریعا مطلع خواهید شد. یعنی به صورت آنلاین میتوانید چهره افراد پشت در را ببینید. با این کار میتوانید آماده پذیر ایی باشید.

قابلیت کنترل از راه دور قفل درب

هنگامی که شما بیرون هستید ممکن است یکی از اعضای خانواده پشت درب باشد و کلید نداشته باشد. با نصب این زنگ در متوجه خواهید شد که چه کسی است و حتی می توانید به صورت آنلاین قفل درب را باز کنید. با این کار به راحتی فرزندان شما یا دوستان شما پشت درب نخواهند ماند.

مشخصات فنی دستگاه

  • مجهز به دوربین
  • قابلیت ضبط ویدئو با کیفیت بالای ۷۲۰ پیکسل
  • مجهز به مادون قرمز و کار کردن در شب
  • کاملا ضد آب
  • مقاوم در برابر سرما و گرما
  • دارای باتری داخلی و قابلیت شارژ مجدد

این نکته را هم بگوییم که این زنگ در دارای یک لامپ هم می باشد که هنگام شب به صورت اتوماتیک روشن می شود و باعث می شود که جلوی خانه شما روشن باشد.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : kickstarter