مترجم فوری TranSay با قابلیت های فراوان

شاید شما هم هنگام رفتن به مسافرت به کشورهای دیگر با مشکل زبان برخورد کنید. به واقع ندانستن زبان آن کشور ممکن است که باعث شود شما به خوبی مسیر حرکت خود را پیدا نکنید. هرچند که شما با استفاده از ردیاب شخصی و دیدن نقشه جی پی اس گوشی به راحتی می توانید مسیر حرکت خود را پیدا کنید اما وجود یک مترجم خوب باعث می شود که به راحتی به بازار بروید و از سفر کردن لذت ببرید. مترجم فوری TranSay با قابلیت های فراوان وجود دارد که یکی از قابلیت های ویژه آن قابلیت ایجاد تماس با دیگران است.

یک دستگاه همه کاره و ویژه

دستگاه TranSay به واقع نه تنها یک دستگاه مترجم است و می تواند صحبت های شما را به ۳۲ زبان دیگر ترجمه کند و آنرا پخش کند بلکه دارای یک سیم کارت داخلی ۴G است که این امکان را به شما می دهد در مواقع ضروری با  دیگران تماس بگیرد همانطور که ساعت های جی پی اس دارای یک دکمه اضطراری SO می باشند این دستگاه هم امکان صحبت کردن با دیگران را می دهد.

قابلیت ضبط صدا

برای ضبط صدای دیگران شما نیازی به داشتن تلفن همراه ندارید کافیست این دستگاه کوچک و جمع و جور را به همراه داشته باشید. بخصوص خبرنگاران می توانند با به همراه داشتن این دستگاه حتی سوژهای مختلف خبری را پیدا کنند و صدای آنها را ضبط کنند.

این دستگاه کوچک یک صفحه نمایشگر لمسی ۲ اینچی دارد که باعث می شود شما بتوانید به راحتی زبان مورد نظر را انتخاب کنید تا هنگام صحبت کردن زبان شما به صورت دو طرفه ترجمه شود.

البته این دستگاه دارای یک باتری داخلی ۱۲۰۰ میلی آمپری است که مدت شارژ آن نزدیک به ۸ ساعت است و حداکثر تا سه روز هم می تواند در صورت استفاده کم از آن برای شما کار کند. در صورت خالی شدن شارژ هم به راحتی می توانید آنرا با کابل یو اس بی شارژ کنید.

مشخصات فنی دستگاه

  • دارای پردازنده
  • باتری داخلی ۱۲۰۰ میلی آمپری با مدت شارژ ۸ ساعت
  • صفحه نمایشگر ۲ اینچی
  • دارای میکروفن و اسپیکر
  • کابل یو اس بی برای شارژ دستگاه
  • رم یک گیگابایت

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : kickstarter