ساعت جی پی اس kidsport GPS برای ردیابی کودکان

اینکه شما می خواهید با خرید ردیاب مچی از کودکان و فرزندان خود مراقبت کنید تنها فایده استفاده از ردیاب جی پی اس نیست. بلکه ساعت جی پی اس kidsport GPS برای ردیابی کودکان و علاوه بر این به شما کمک می کند که بتوانید با بستن ساعت روی مچ کودکان خود از موقعیت دقیق آنها مطلع شوید و حتی در صورتی که ساعت از دست آنها بیفتد سریعا مطلع شوید.

آلارم هشدار

این ساعت جی پی اس در سایزی های مختلفی وجود دارد که به خوبی می تواند روی مچ بند ست شود و برای سنین بالای فرزندان شما مورد استفاده قرار گیرد. اما شاید مشکل تمامی والدین این باشد که ممکن است بر اثر بازی کردن کودکان و فرزندان آنها ساعت جی پی اس بیفتد. جای نگرانی نیست زیرا در صورت افتادن kidsport GPS از دست آنها سریعا آلارم را دریافت خواهید کرد.

دکمه اضطراری کمک

این ساعت جی پی اس هم به مانند دیگر ساعت ها دارای یک دکمه sos می باشد که کودکان شما با فشردن آن م ی توانند با والدین خود صحبت کنند و در عین حال موقعیت دقیق مکانی خود را برای آنها بفرستند.

تکنولوژی بکار رفته در kidsport GPS

  • ماژول وایرلس که این امکان را می دهد با وجود سیم کارت داخل ساعت به راحتی با والدین خود صحبت کنید.
  • ماژول جی پی اس : این ساعت به راحتی موقعیت دقیق کودکان را به روی نرم افزار یا سایت نشان می دهد.
  • دارای باتری قابل شارژ از نوع پلیمر لیتیوم
  • با وجود کابل یو اس بی به راحتی می توانید ساعت جی پی اس را شارژ کنید.

با اینکه برای مراقبت از کودکان و فرزندان می توانید از ردیاب جی پی اس استفاده کنید اما مراقبت از کودکان و فرزندان با Invidyo  نیز امکان پذیر است.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : indiegogo