استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت کنترل آفات

شرکت های سمپاشی جز مشاغل پر مشغله ای هستند که باید در عین حال که اقدام به سمپاشی در منازل، ادارات و بیمارستان و… کنند مواظب سلامت خود باشند. اما اهمیت برنامه ریزی به موقع در این شرکت ها باعث می شود که بتوانند به خوبی زمان را مدیریت کنند و رضایت مندی مشتریان را جلب کنند. اعزام به موقع ماشین های سمپاش، کاهش هزینه ها، حفظ امنیت ماشین و کارکنان و افزایش رضایت مندی مشتریان همگی از وظایف مهم ریس شرکت کنترل آفات یا همان سمپاش می باشد. اما استفاده از ردیاب جی پی اس در شرکت کنترل آفات باعث می شود که تمام برنامه ها به درستی انجام شود. با استفاده از بهترین ردیاب خودرو تمام ماشین ها ردیابی شود، به موقع نیرو ها اعزام شوند و حتی کارکنان از راه دور مدیریت شوند.

مزایای استفاده از ردیاب خودرو، ردیاب شخصی برای شرکت های سمپاش

تمامی محل های زندگی چون خانه ها مسلما داخل خود موش ها، حشراتی چون کنه، پشه، شپش، سوسک به خود دیده است پس اینکه شما بتوانید به موقع ماشین خود را به منازل مشتریان اعزام کنید خیلی مهم است .البته این موش ها و حشرات تنها منوط به منازل نمی باشد بلکه در بیمارستان ها، شرکت های مختلف شاهد این نوع حیوانات هستیم حتی ممکن است شما نیاز به اعزام به موقع نیرو برای سمپاشی درختان داشته باشید تا با سمپاشی به موقع موجب کاهش این حشرات داخل ساختمان شوید.

اما چگونه دستگاه ردیاب خودرو و ردیاب شخصی می تواند باعث افزایش کارکرد این شرکت ها شود. شما می توانید با بستن ردیاب خودرو روی تمامی ماشین های شرکت تمامی آنها را از طریق گوشی، کامپیوتر ردیابی کنید. علاوه بر ردیابی آنلاین می توانید از امکانات زیر بهره مند شوید.

  • کاهش سوخت ماشین با استفاده از نقشه جی پی اس و پیمودن مسیرهای کوتاهتر و بهینه تر
  • اطلاع از موقعیت دقیق ماشین ها و کارکنان
  • افزایش رضایت مندی مشتریان
  • نظارت بر رانندگان با دیدن میزان سرعت رانندگی آنها
  • جلوگیری از سرقت ماشین
  • اعزام به موقع نیرو

تمامی این ویژگی ها شما را مجاب می کند که بهترین ردیاب خودرو را روی ماشین های شرکت خود نصب کنید تا بهره شرکت بالا رود.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

نویسنده: فرشاد ذوقی