بازرسی خودرو توسط ردیاب جی پی اس

اگر شما شرکت بزرگی دارید یا اینکه در کار خود به توزیع کالا، مواد شیمیایی یا هر چیز دیگری می پردازید می دانید که برخی از کارها چون انتقال سیمان، مواد شیمایی یا کالاهای سنگین از یک شهری به شهری دیگر یا حتی از کشوری به کشور دیگر نیاز به چک کردن قطعات خودرو دارد. در واقع معاینات فنی به شما این امکان را می دهد که در وسط راه با خرابی ماشین روبه رو نشوید اما امروزه بهترین دستگاه برای بازرسی خودرو استفاده از ردیاب خودرو می باشد. بازرسی خودرو توسط ردیاب جی پی اس به این صورت می باشد که شما دیگر نیازی به چک کردن میزان روغن ، زمان تعویض فیلتر هوا، زمان تعویض لاستیک ماشین ندارید بلکه می توانید هنگام نصب ردیاب خودرو روی ماشین تمامی این اطلاعات را داخل سامانه ثبت کنید.

استفاده از ردیاب خودرو بعنوان معاینه فنی ماشین

شما می دانید که تمامی ماشین ها با داشتن پورت ODB به شما این امکان را می دهند که در هنگام رفتن پیش تعمیرکار ها و نصب دستگاه عیب یاب از میزان عیب ماشین ، انژکتور سوخت، خرابی ماشین مطلع شوید اما شاید بگویید برای هر بار معاینه فنی نیاز به پرداخت پول دارید. اما شما می توانید با نصب ردیاب خودرو علاوه بر ردیابی آنلاین خودرو و اطلاع از میزان سرعت ماشین، موقعیت مکانی خودرو، میزان سوخت ماشین از اطلاعاتی چون زمان تعویض لاستیک، فیلتر هوا، روغن ماشین مطلع شوید که همین امر به شما کمک می کند تا هزینه های شرکت را کاهش دهید.

با نصب ردیاب خودرو نه تنها می توانید سرعت کار خود را پیش ببرید و به بهترین وجه در کمترین زمان ماشین ها را سریع به مقصد بفرستید و حتی مانع از سرقت ماشین شوید بلکه می توانید باعث کاهش سوخت ماشین، تعمیرات و حتی کاهش کل هزینه های مربوط به ماشین شوید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

نویسنده: فرشاد ذوقی