جی پی اس روی ماشین های برف روب

با بارش برف روی زمین خیلی از کودکان و حتی افراد بزرگسال به شادی می پردازند اما همانطور که موجب شادی مردم و کشاورزان می شود ممکن است باعث مختل شدن جاده های شهری شود . خیلی از شرکت های حساس هر کشوری چون شرکت گاز، آب  و حتی پاسگاه های مرزی حتی با وجود برف زیاد نمی توانند تعطیل کنند. در این بین تنها شرکت های خدماتی که ماشین برف روب دارند بازار داغی را در زمستان دارند و می توانند با نصب  جی پی اس روی ماشین های برف روب از تمامی امکانات این دستگاه بهره مند شوند و با برنامه ریزی کامل کار کنند.

فواید استفاده از جی پی اس روی ماشین های برف روب

ماشین های برف روب با رسیدن به موقع به محل می توانند سریعا برف آن جاده را پارو کنند و در واقع جاده را باز کنند اما هنگامی که به شدت برف می بارد کنار زدن برف کار بیهوده ای است و حتی ممکن است که ماشین های برف روب هم در جاده گیر کنند. با نصب ردیاب خودرو روی تمامی ماشین ها قادر خواهید بود از امکانات ویژه ای برخوردار باشید.

  • اعزام به موقع نیرو و فرستادن ماشین های برف روب
  • اطلاع از شرایط آب و هوا
  • اطلاع از موقعیت مکانی ماشین ها و کارکنان
  • فرستادن نزدیکترین ماشین برای پیشبرد کار شرکت
  • افزایش میزان درآمد زایی شرکت
  • کاهش هزینه های شرکت

در هنگام بارش برف خیلی از رانندگان ماهر هم ممکن است جاده را گم کنند با استفاده از ردیاب جی پی اس و نگاه کردن به نقشه جی پی اس می توانید به راحتی مسیر را پیدا کنید و حتی از نزدیکترین مسیر به مقصد برسید.

علاوه بر این مواردی که ذکر شد ردیاب خودرو به نوعی مانع از سرقت ماشین می شود زیرا حتی اگر ماشین دزدیده شود سریعا می توانید با فرستادن پیامک سوخت ماشین را ببندید تا ماشین خاموش شود.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰