جی پی اس هوشمند Filip2 برای ردیابی کودکان

اگر نگران گمشدن فرزندان خود هستید و به دنبال دستگاهی برای حفظ و کنترل آنها هستید کافیست که از ردیاب جی پی اس برای ردیابی کودکان استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از ردیابهای شخصی به صورت ساعت مچی مجهز به ردیاب جی پی اس آشنا کنیم.

اگر شما با فناوری جی پی اس آشنایی داشته باشید می دانید که با استفاده از ردیاب جی پی اس می توان تمامی افراد و کودکان را ردیابی کرد و از موقعیت جغرافیایی آنها مطلع بود. در این انواع ردیاب شخصی جی پی اس هوشمند Filip2 برای ردیابی کودکان می تواند یک گزینه کارآمد و عالی باشد.

ویژگی های عمومی ردیاب Filip2

  • سبک و کار آمد
  • دارای ظاهری مناسب
  • بادوام و قابل تنظیم
  • قابلیت تماس تا ۵ شماره از پیش تعیین شده
  • قابلیت سازگاری با اندروید ۴٫۳ و ios

علاوه بر اینکه ساعت مچی Filip2 بسیار شیک و کارآمد می باشد و امکان ردیابی آنلاین کودکان را دارد اما ویژگی های کلید آن به شرح زیر می باشد.

  1. مکان یاب هوشمند : این ساعت مچی به والدین این امکان را می دهد که با نصب اپلیکیشن ردیاب موبایل و از طریق ورود به سایت از موقعیت جغرافیایی کودکان خود مطلع شوند.
  2. تعیین محدوده جغرافیایی : اگر فرزندان شما بازیگوش هستند و نگران این هستید که در هنگام خروج از مدرسه برای بازی کردن با همسن و سالان خود به پارک بروند شما می توانید یک محدوده جغرافیایی برای آنها تعیین کنید که اگر فرزندان شما از آن محدوده خارج شدند سریعا مطلع شوید.
  3. امکان برقراری تماس صوتی : این ردیاب دارای دکمه sos می باشد یعنی کودکان شما می توانند با فشردن دکمه قابلیت ایجاد تماس با شما را دارند. فرزندان شما هنگام زمین خوردن یا گم شدن کافیست دکمه sos را بزنند تا با شما تماس بگیرند.
  4. نمایش تاریخ و ساعت

شما با خرید ساعت مچی Filip2 می توانید امنیت کودکان خود را فراهم کنید. البته شرکت امین جی پی اس دارای ردیاب آهنربایی با سایز کوچک می باشد که می تواند بعنوان ردیاب شخصی استفاده شود . شما می توانید با گذاشتن ردیاب آهنربایی داخل کوله پشتی فرزندانتان آنها را ردیابی کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

نویسنده: فرشاد ذوقی