ردیاب برای پرندگان آوازخوان و کمیاب

امروزه زیست شناسان به دنبال این هستند که بتوانند از تمامی پرندگان آواز خوان و کمیاب مراقبت کنند و به نوعی مانع از شکار بی رویه آنها شوند. طبق آمار منتشر شده سالیان نزدیک میلیون ها پرنده آواز خوان از آمریکا مهاجرت می کند اما در این بین چندین نوع پرنده هستند که خیلی کمیاب می باشند که حتی تعداد آنها انگشت شمار مراقبت از آنها برای زیست شناسان خیلی مهم است. در این بین ردیاب برای پرندگان آوازخوان و کمیاب می تواند یک وسیله کارآمد باشد تا زیست شناسان در هنگام کوچ کردن از مسیرهای پیموده آنها در گوگل مپ مطلع شوند .

فواید استفاده از ردیاب برای حیوانات بخصوص پرندگان

در واقع خیلی از انسان ها هستند که با نگهداری حیوانات خانگی به نوعی با آنها خو پیدا کرده اند حتی در این سگ های خانگی وجود دارند که قیمتی بالای بیست میلیون دارند حفظ نگهداری آنها کار سختی می باشد. با بستن قلاده مجهز به ردیاب جی پی اس می توان سگ ها را ردیابی کرد و حتی اسب ها را با استفاده از ردیاب جی پی اس به صورت آنلاین ردیابی کرد.

در این بین سوالاتی به ذهن افراد می رسد که در واقع چگونه پرندگان را می توان ردیابی کرد؟ در واقع پشت پرندگان کوله پشتی گذاشته می شود و کوله پشتی به قدری کوچک است که شاید نصف یک سکه پول باشد و داخل آن تراشه جی پی اس گذاشته شده است که نه تنها وزن آن بسیار سبک می باشد بلکه کاملا ضد آب می باشد.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰