ردیاب جی پی اس TAG برای ردیابی وسایل با ارزش و دوچرخه شما

بغیر از ردیاب خودرو دسته دیگری از ردیاب جی پی اس در دنیا وجود دارد که به آن ردیاب بلوتوثی گفته می شود و تنها تا برد محدودی قابل استفاده می باشد. ردیاب های بلوتوثی دارای سیم کارت نمی باشند و با داشتن آلارم به هنگام نصب ردیاب روی اشیا و دور شدن از آن سریعا آلارم را روی گوشی خود دریافت می کنید و حتی صدای آژیر از آنها شنیده می شود. در این مقاله قصد داریم یکی دیگر از ردیاب های بلوتوثی به نام TAG به شما معرفی کنیم که قابلیت استفاده روی وسایل با ارزش چون دسته کلید، کیف پول، گذاشتن روی چمدان و حتی دوچرخه و حیوانات را دارد که شما می توانید با نصب ردیاب آنها را به صورت آنلاین ردیابی کنید. این دستگاه ردیاب تنها ۱۴٫۹۹ دلار قیمت دارد.

ردیاب جی پی اس TAG چیست و چه استفاده ای دارد؟

در واقع ردیاب TAG به نوعی از ردیاب بلوتوثی گفته می شود که با گرفتن چند ثانیه از دکمه ردیاب روشن می شود و با نصب نرم افزار TAG روی گوشی خود قادر خواهید بود اکانت را بسازید و سپس از ردیاب در هر جایی استفاده کنید تا از موقعیت مکانی آن مطلع شوید.

همانطور که آمار ها نشان می دهد در هر روز یک لپ تاپ و در هر سال دو میلیون دوچرخه و ۳ میلیون گوشی در دنیا دزدید ه می شود پس اگر مراقب نباشید شما هم جز کسانی هستید که در این بین وسایل شما به سرقت می رود و یا وسایل تان گم می شود. با خرید ردیاب جی پی اس این مشکل را حل کنید.

ردیاب جی پی اس TAG دارای ویژگی های منحصر به فردی هست که شامل موارد زیر است

  • قابلیت ردیابی آنلاین
  • دارای دکمه جادویی
  • آلارم جدا شده
  • پیدا کردن وسایل در سراسر جهان

دکمه جادویی به ویژگی از ردیاب گفته می شود که هنگامی که شما ردیاب را روی دوچرخه، چمدان، دسته کلید نصب می کنید و در این بین می توانید هنگام گم شدن وسایل خود سریعا از طریق گوشی آنها را پیدا کنید. اما در این بین اگر گوشی شما گم شود اینجاست که می توانید با فشردن ردیاب TAG گوشی خود را پیدا کنید.

استفاده از ردیاب TAG برای ردیابی دوچرخه

جالب است بدانید که این ردیاب را می توانید زیر زین دوچرخه خود بگذارید و هنگام دوچرخه سواری اگر در این بین یک لحظه از دوچرخه خود غفلت کردین و از دوچرخه خود دور شدید و دوچرخه را گم کنید یا توسط سارقان به سرقت رود سریعا می توانید آنها را پیدا کنید.

البته با اینکه ردیاب تا ۱۰۰ متر بیشتر کار نمی کند اما اگر تا این فاصله شما آلارم را نشنوید می توانید با فرستادن پیام به کسانی که از ردیاب TAG استفاده می کنند تقاضا کنید تا شما را در پیدا کردن وسیله خود یاری دهند.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰