ردیاب شخصی بسیار کوچک Treq برای ردیابی ورزشکاران ، افراد و خودرو

امروز قصد داریم یکی از بهترین دستگاه ردیاب جی پی اس را به شما معرفی کنیم که تبلیغات آن توسط دونده معروف یعنی  Carlos Sá انجام شده است. به نوعی شما از این ردیاب  شخصی بسیار کوچک می توانید استفاده های زیادی داشته باشید که شامل ردیابی ورزشکاران، دوندگان، دوچرخه سواران، کودکان، افراد و حتی ردیابی خودرو و ردیابی کیف شما می شود. به دلیل وجود سیم کارت داخل ردیاب و همچنین وجود یک باتری داخلی و مجهز بودن به فناوری GPRS / GSM شما می توانید به راحتی موقعیت مکانی افراد، خودرو یا کیف را که ردیاب Treq داخل آن قرار دارد از روی نرم افزار نصب شده Treq روی گوشی یا حتی با ورود به سامانه سایت مشاهده کنید.

فواید استفاده از کوچکترین ردیاب شخصی به نام Treq

همه ما می دانیم که امروزه هر چقدر در هنگام خرید ردیاب شخصی دقت کنیم و اقدام به خرید کوچکترین ردیاب جی پی اس کنیم باعث می شود که بتوانیم به راحتی از آن استفاده های مفیدی داشته باشیم. در واقع شما به هنگامی که فرزندان خود را به مدرسه می فرستید یا حتی فرزندان شما با دوستان خود به دوچرخه سواری یا بازی مشغول هستند همیشه دلنگرانی هایی بابت گم شدن آنها یا ربوده شدن و حتی آسیب دیدگی یا برخورد با ماشین در ذهن شما تداعی می کند. برخی از اوقات شاید پیش آمده باشد که بعد از چند ساعت که فرزند شما در کوچه مشغول بازی کردن می باشد ناگهان خبری از اون نیست مسلما در این هنگام به خیلی چیزها چون ربوده شدن، تصادف با ماشین، گمشدن و …. فکر میکنید و تنها به دنبال آگهی ها می روید تا به نوعی سرنخی از آنها بدست شما بیاید. اما بهترین گزینه برای برطرف کردن این دلنگرانی ها استفاده از فناوری جی پی اس می باشد که در انواع ردیاب شخصی وجود دارد. هرچه قدر شما بتوانید دستگاه ردیاب شخصی کوچک و مخفی خریداری کنید مسلما کسی متوجه وجود آن نمی شود و براحتی می توانید کودکان و دیگر اعضای خانواده که می تواند بیماران آلزایمری باشد پیدا کنید. حال در بین انواع ردیاب جی پی اس ما قصد داریم امروز ردیاب Treq را به شما معرفی کنیم که کاربردهای ویژه ای دارد.

خصوصیات فنی دستگاه ردیاب شخصی Treq

این دستگاه ردیاب جی پی اس سیم کارت خور می باشد و دارای یک باتری داخلی است که باعث می شود کاملا قابل حمل باشد و براحتی آنرا داخل جیب خود قرار دهید . مدت شارژ نگهدارنده باتری ۳۰ روز می باشد و پس از اتمام آن کافیست به مدت سی دقیقه آنرا مجددا شارژ کنید. اما باید به شما بگوییم که این دستگاه ردیاب دارای فناوری GSM می باشد و در کورترین نقاط جهان به راحتی می تواند کار کند و با دستگاه ردیاب های بلوتوثی متفاوت است. اما ردیاب Treq تنها به عنوان ردیاب شخصی نمی شناسند بلکه از آن استفاده های دیگری می شود.

ردیابی ورزشکاران با ردیاب شخصی Treq

این دستگاه ردیاب علاوه بر مشخص کردن موقعیت مکانی افراد قابلیت نمایش میزان سرعت، میزان مسافت طی شده شخص را دارد و به راحتی می توانید هنگام دویدن یا ورزش کردن آنرا روشن کنید و پس از اتمام ورزش داده ها و میزان سلامت خود را روی نرم افزار نصب شده گوشی مشاهده کنید.

جی پی اس Treq بعنوان بهترین ردیاب خودرو

این دستگاه ردیاب به مانند ردیاب آهنربایی کاملا قابل حمل می باشد و به شما قابلیت ردیابی آنلاین خودرو را می دهد کافیست آنرا در جایی مخفی جاسازی کنید تا از موقعیت مکانی خودرو خود مطلع شوید.

این دستگاه ردیاب شخصی کاملا ضدآب و مقاوم می باشد و به دلیل وجود شتاب سنج داخلی و وجود سنسور حرکت و همچنین داشتن فناوری GSM /GPRS و سیم کارت داخلی بهترین ردیاب شخصی می باشد. اما در واقع ما محصولاتی چون ردیاب شخصی QBIT داریم که سایز آن بسیار کوچک است و دارای سیم کارت داخلی و دکمه sos برای مواقع اضطراری می باشد و علاوه بر این ردیاب آهنربایی یک هفته شارژ داریم که علاوه بر ردیابی آنلاین قابلیت شنود دارد که می توانید بعنوان ردیاب شخصی از آن استفاده کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *