پنج دلیل نیاز دوچرخه سواران به جی پی اس دوچرخه

در گذشته تنها از ردیاب جی پی اس بعنوان دستگاهی برای دیدن نقشه جی پی اس و مسیرها و در کل ردیابی آنلاین خودرو، افراد، دوچرخه استفاده می شود و تنها برای دیدن اطلاعاتی چون میزان ضربان قلب ، میزان کالری سوزانده شده، میزان سلامتی شما از دستگاه های متفاوتی چون پولار استفاده می شد . حال شاهد این هستیم که در دستگاه جی پی اس دوچرخه شما می توانید تمامی امکانات این دو وسیله را در قالب یک وسیله مشاهده کنید یعنی با جی پی اس دوچرخه هم می توانید از موقعیت مکانی خود مطلع شوید و از نقشه جی پی اس آن استفاده کنید و هم بعنوان وسیله ای برای سنجش میزان سلامت خود استفاده کنید. حال در این مقاله می خواهیم پنج دلیل نیاز دوچرخه سواران به جی پی اس دوچرخه را بررسی کنیم .

فواید استفاده از ردیاب جی پی اس برای دوچرخه سواران

اگر شما یک دوچرخه سوار حرفه ای باشید می دانید که اطلاع از مسیر حرکت شما می تواند به کمک شما بیاید تا بدانید که در این زمان باید به سمت چپ یا راست حرکت کنید و یا در عین حال اطلاع از جاده ها مانع از این می شود که شما از جاده های پر ترافیک بروید. اما مهمترین دلیل استفاده از ردیاب جی پی اس برای دوچرخه سواران اطلاع از موقعیت مکانی آنهاست تا بتوانند به راحتی مسیر خود را پیدا کنند وحتی اگر مشکلی برای آنها پیش بیاید سریعا آنها را پیدا کنند.

پنج دلیل نیاز دوچرخه سواران به جی پی اس دوچرخه

  • مشاهده اطلاعات مسیر
  • استفاده از ردیاب جی پی اس بعنوان یک مدرک در هنگام تصادف با دوچرخه یا خودرو
  • بعنوان بهترین وسیله برای سنجش سلامت شما
  • بهبود کار تیمی هنگام دوچرخه سواری در تورنمنت ها
  • بهبود سلامت خود در هنگام مصدوم شدن

شما میتوانید با خرید ردیاب جی پی اس دوچرخه تمام اطلاعات مربوط به مسیر را قبل از شرکت در تورنمنت ها روی کامپیوتر یا گوشی خود مشاهده کنید و سپس آنها را روی دستگاه آپلود کنید. این اطلاعات می تواند به شما کمک کند تا مسیر جاده را بشناسید و از موانع و ارتفاع سر راه قرار گرفته به خوبی عبور کنید.

اما اطلاعات مربوط به میزان سلامت شما مثل میزان کالری سوزانده شده، میزان مسافت طی شده ، میزان ضربان قلب شما نه تنها باعث بهبودی شما می شود بلکه به شما کمک می کند که  در هنگام تمرین کردن از پیشرفت هر روزه خود مطلع شوید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

نویسنده: فرشاد ذوقی