بالاپوش جی پی اس در فوتبال

امروزه شاهد پیشرفت علم فوتبال هستیم. تاکتیک های تیم های فوتبال بروز تر شده و شاهد فوتبال ماشینی هستیم. در این بین بازیکنانی هستند که بسته به ذات فوتبالی خود از تاکتیک بالایی برخوردار هستند اما امروزه سلامتی کامل فوتبالیست ها، سرعت بالای آنها و میزان دوندگی شان در طول بازی حرف اول و آخر را می زند. برخی از اخبار را می شنویم که به ناگهان بازیکنی در وسط زمین بازی بیهوش شد دلیل آن مربوط به سلامت فوتبالیست و داشتن بیماریهای قلبی می باشد. امروزه فناوری جی پی اس نه تنها در فراهم کردن امنیت خودرو و کودکان به ما کمک می کند و شما می توایند با خرید انواع ردیاب خودرو، ردیاب کودکان و حتی ردیاب کالا زندگی خوبی داشته باشید اما اگر از علاقمندان به فوتبال هستید یا اینکه به صورت حرفه ای بازی می کنید بالاپوش جی پی اس در فوتبال باعث افزایش سلامت افراد و ورزشکاران رشته فوتبال شده است.

فواید استفاده از بالاپوش جی پی اس فوتبال

شاید در چندین سال گذشته حتی کمتر کسی اسمی از جی پی اس در زمینه فوتبال شنیده باشد. امروزه بالاپوش جی پی اس در اکثر تیم های حرفه ای استفاده می شود تا با استفاده از آن مربیان هر تیم بتوانند از میزان سلامت فوتبالیست ها مطلع شوند.

  • اطلاع از میزان دوندگی فوتبالیست ها
  • اطلاع از میزان سرعت فوتبالیست
  • نمایش میزان ضربان قلب و فشار خون

هر فوتبالیست با پوشیدن بالاپوش جی پی اس باعث می شود تا در هنگام تمرین کردن دست سرمربی را باز بگذارد زیرا سرمربی و مربیان با استفاده از دستگاه جی پی اس قادر خواهند بود از میزان سلامت تک تک بازیکنان مطلع شوند . این بالاپوش در ابتدا در تیم های حرفه ای منچستر یونایتد، رئال مادرید و بازیکنانی چون زلاتان ابراهیمویچ مشاهده شد اما حال حتی تیم های ایرانی چون ذوب آهن از این بالاپوش استفاده می کنند.

  • بهبود آسیب دیدگی فوتبالیست و مشاهده طول درمان و بهبود او با دیدن اطلاعاتی چون ضربان قلب، میزان فشار خون، میزان دوندگی او
  • دستگاهی می باشد که به مربیان کمک می کند تا بازیکنان بهتر را به راحتی انتخاب کنند.

شما می توانید با خرید بالاپوش جی پی اس تیم خود را به خوبی روانه بازیها کنید و علاوه بر این شاهد اتفاقاتی چون ایست قلبی بازیکن در وسط زمین نباشید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *