جی پی اس Mu Tag بعنوان کوچکترین ردیاب جی پی اس برای ردیابی وسایل شما

هر کسی با توجه به حرفه و شغلی که دارد ممکن است نیاز به وسایل گران قیمتی داشته باشد مثلا یک عکاس نیاز به بهترین دوربین دارد که شاید قیمت آن حتی بالای هفت میلیون باشد یا بفرض مثال یک برنامه نویس یا گرافیست نیاز به یک لپ تاپ عالی به قیمت حداقل ۴ میلیون دارد اینکه همیشه مراقب چنین وسایلی باشید مسلما منوط به استفاده از ردیاب جی پی اس بزرگ به مانند ردیاب های شخصی یا ردیاب آهنربایی نیست . شما با خرید ردیاب Mu Tag می توانید به راحتی آنرا روی وسایل خود بچسبانید و سریعا آنها را پیدا کنید. وجود چنین ردیابی به شما امکان پیدا کردن وسایل با ارزش چون لپ تاپ، کیف پول، چمدان، دوربین عکاسی را می دهد و حتی می توانید از آن بعنوان ردیاب موبایل استفاده کنید.

فواید استفاده از ردیاب های کوچک

همیشه همه مردم بیشتر تمایل به خرید کوچکترین ردیاب  خودرو، ردیاب شخصی، ردیاب حیوانات دارند و حتی تمایل دارند که در هنگام خرید این دستگاه از فروشنده ابتدا سایز آنرا بپرسند به همان صورت ما ردیاب آهنربایی یک  هفته شارژ داریم که شاید دو سوم قوطی کبریت می باشد و هم می توانید بعنوان ردیاب خودرو از آن استفاده کنید و هم بعنوان ردیاب شخصی برای ردیابی کودکان ، بازاریابان و بزرگسالان . اما جالب است بدانید که چنین ردیاب هایی حتی دارای باتری داخلی می باشند و تنها با استفاده از شارژ می توانید آنرا شارژ کنید. اما یکی از این ردیاب های کوچک که مورد استقبال مردم قرار گرفته است ردیاب Mu Tag می باشد که مجهز به تراشه جی پی اس و باتری داخلی است.

فواید استفاده از ردیاب جی پی اس Mu Tag

این دستگاه ردیاب به اندازه یک پاکن کوچک می باشد که به راحتی می توانید با چسباندن آن پشت گوشی، لپ تاپ، چمدان یا هر وسیله ای و تنها با نصب نرم افزار جی پی اس موبایل و فعال کردن آن سریعا از امکانات آن بهره مند شوید و به راحتی بتوانید وسایل خود را پیدا کنید.

  • قابلیت ردیابی آنلاین
  • دارای امکان مخفی کردن ردیاب

استفاده از ردیاب Mu Tag برای ردیاب حیوانات

شاید برای شما کاملا جالب باشد که حتی می توانید ردیاب Mu Tag روی قلاده سگ و گربه وصل کنید تا بتوانید به صورت دقیق از محل و موقعیت حیوانات مطلع شوید.

این دستگاه ردیاب جی پی اس به وسیله شارژ به مدت سی دقیقه شارژ می شود و می توانید همه جا از آن استفاده کنید و حتی هنگام گم کردن وسایل خود علاوه بر مشاهده آلارم روی گوشی خود می توانید با ساعت های مچی هوشمند متوجه گم شدن وسایل خود شوید.

 

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *