کلاهک مجهز به ردیاب جی پی اس XMetrics برای شناگران

در سال های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع مختلفی از ردیاب در زمینه های متفاوت ساخته شده اند که از جمله آن می توان به ردیاب های ورزشی اشاره کرد. در این مقاله به معرفی محصولی به نام کلاهک مجهز به ردیاب جی پی اس XMetrics برای شناگران خواهیم پرداخت که به نوبه خود انقلابی را در ورزش شنا به وجود آورده است.

کلاهک مجهز به ردیاب جی پی اس XMetrics به شناگران کمک می کند از وضعیت سلامت خود آگاه شوند. ردیاب جی پی اس در پشت کلاهک تعبیه شده که اندازه ای کوچک دارد.

مزایای استفاده از کلاهک مجهز به ردیاب جی پی اس XMetrics برای شناگران

  • اطلاع از میزان سلامت خود
  • مجهز به هدفون که داخل گوش قرار می گیرد تا موقع خطر به شما اطلاع دهد.
  • اطلاع از میزان شنا و افزایش مهارت در شناگران

این کلاهک دارای هدفونی بسیار کوچک می باشد که در هنگام خطر به صورت خودکار به شناگر اطلاع می دهد مانند احساس تنگی نفس حین شنا کردن و یا احساس خفگی که بلافاصله این ردیاب جی پی اس به شناگر آلارم خطر می دهد و او را با خبر می کند. سال ۲۰۱۶ در یک آزمایش این کلاهک مورد استفاده قرار گرفت و از آزمایش خود سربلند بیرون آمد. کلاهک XMetrics مجهز به ردیاب جی پی اس در دو نوع و دو قیمت متفاوت عرضه می شود که مدل گرانتر دارای امکان تنظیم می باشد. اگر شما نیز به ورزش شنا علاقمند و این ورزش را انجام می دهید و همچنین به سلامت خود اهمیت می دهید پس فرصت را از دست ندهید و با تهیه کلاهک مجهز به ردیاب جی پی اس XMetrics سلامت خود و خانواده تان را تضمین کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *