آینه آرایش هوشمند JUNO با امکان تغییر نور

همیشه تمامی خانم ها دوست دارند که به بهترین نحوه آرایش کنند. به همین دلیل خرید یک آینه مناسب برای آن بسیار حیاتی است که بتوانند به خوبی با مشاهده چهره خود به آرایش خود بپردازند. اما به واقع شما با آینه آرایش هوشمند JUNO می توانید از امکانات فراوانی بهره مند شوید که در ادامه مقاله به آن می پردازیم.

امکان تغییر سه حالت نور آینه

مسلما با استفاده از این آینه به راحتی می توانید با توجه به تاریک و یا روشن بودن هوا نور آینه را تغییر دهید. آینه آرایش هوشمند JUNO دارای سه حالت نور است که به راحتی با اتصال به گوشی از طریق بلوتوث و نصب نرم افزار JUNO روی گوشی می توانید سه حالت نور آینه را تعیین کنید.

تبدیل به چراغ مطالعه

این آینه آرایش هوشمند به راحتی دارای یک قابلیت ویژه است و آن تبدیل آینه به چراغ مطالعه می باشد. پس تنها کافیست که با زدن دکمه روی صفحه آینه نور پایین آینه را روشن کنید تا به صورت یک چراغ مطالعه در بیاید و به راحتی اقدام به خواندن کتاب کنید.

امکان گرفتن عکس سلفی

همانطور که می دانید تمامی خانم ها دوست دارند همیشه به هنگام آرایش کردن و زیبا شدن عکس سلفی بگیرند. این آینه را می توانید به راحتی هر جایی بچسبانید و با گذاشتن گوشی خود روی آینه یا هر جایی که دوست دارید و زدن دکمه سلفی آینه هوشمند JUNO به راحتی می توانید عکس سلفی بگیرید.

وزن آینه به حدی کم است که به راحتی می توانید آنرا همیشه همراه خود داشته باشید و هنگام سفر هم با خود ببرید. پس اگر میخواهید به هنگام شب با خاموش کردن لامپ ها از نور آینه هوشمند JUNO استفاده کنید و اقدام به آرایش کردن کنید در خرید آن تردید نداشته باشید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : kickstarter