زنگوله Nofence برای ردیابی گوسفند و بز و گاو

همانطور که می دانید برای پرورش و رشد گوسفندان و هر دام دیگری چون گاو یا بز تنها خرید آنها کافی نیست. بلکه شما باید به خوبی از آنها مراقبت کنید تا مبتلا به بیمارهایی چون گندیدگی سم، بیماریهای انگلی نشود که حتی منجر به مرگ آنها می شود. اما اگر شما در مناطقی زندگی می کنید که ممکن است به مناطق مرزی کشور نزدیک باشد و در آنجا هم پر از مین می باشد برای اینکه بتوانید به خوبی از دام خود مراقبت کنید بهتر است اقدام به خرید ردیاب Nofence کنید که به صورت یک زنگوله بکار برده می شود.

چرای گوسفندان و دام ها در مناطق بی خطر

با اینکه شما می توانید با موادی چون کنستانتره یا یونجه دام ها را سیر کنید اما همیشه نیاز به چرا یک امر حیاتی است. پس با بردن آنها به مناطقی بالای کوه می توانید باعث رشد بهتر گوسفندان و گاو و دیگر دام ها شوید. اما ممکن است به دلیل وجود مناطق صعب العبور و مناطق مین گذاری شده باعث از بین رفتن دام خود شوید پس با نقشه جی پی اس می توانید مناطق را تعیین کنید و تنها از آن مناطق برای چرای گوسفند  استفاده کنید.

تعیین محدوده تعیین شده برای چرای گوسفندان و دیگر دام ها

به واقع ردیاب Nofence به شما این امکان را می دهد که محدوده چرا را تعیین کنید و اگر دام شما از محدوده تعیین شده خارج شد سریعا آلارم را دریافت کنید تا بروید آنرا پیدا کنید.

ممانعت از ورود گوسفند به مناطق پر خطر

این زنگوله به واقع این امکان را می دهد که هم دام های خود را ردیابی کنید و هم اینکه اگر دام شما از محدوده خارج شد سریعا با وارد کردن یک شوک الکتریکی به آن باعث شود که دام شما به عقب برگردد و بفهمد که نمی تواند جلوتر برود.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : indiegogo