قابلیت پارک سریع  خودرو با سنسور پارکینگ FenSens

همه مردم جهان با اینکه با داشتن گواهینامه اقدام به رانندگی می کنند اما خیلی از آنها به هنگام پارک خودرو دچار مشکل می شوند. به خصوص اینکه اگر بخواهند پارک دوبل انجام دهند به شدت عصبی می شوند و حتی برخی از رانندگان اقدام به گذاشتن ماشین در جاهایی دیگر می کنند که نیازی به پارک دوبل نداشته باشید. اما امروزه با استفاده از حسگر پارکینگ FenSens به خوبی و به راحتی می توان ماشین خود را پارک کرد.

نحوه پارک کردن ماشین با سنسور FenSens

به واقع این یک حسگر می باشد که پشت ماشین نصب می شود و با نصب اپلیکیشن FenSens روی گوشی خود به واقع هنگامی که می خواهید خودرو را پارک کنید حسگر با توجه به نوع تکنولوژی خود و مشاهده ماشین کنار یا پشت سر شما دستور می دهد که فرمان خودرو را به چپ ببرید یا به راست. به نوعی باعث می شود بدون استرس و نگرانی بابت اینکه به ماشین پشت سر یا جلوی خود نزنید ماشین را پارک کنید.

مراقبت و نگهداری از ماشین با ردیاب FenSens

این دستگاه نه تنها یک سنسور قوی می باشد بلکه این امکان را به شما می دهد که با توجه به تکنولوژی جی پی اس از ماشین خود مراقبت کنید و همین عامل باعث می شود که نگرانی بابت سرقت ماشین خود نداشته باشید. به راحتی با نصب این سنسور می توانید موقعیت دقیق خودرو خود را مشاهده کنید.

آلارم برای درست پارک کردن خودرو یکی از قابلیت های ویژه این دستگاه است که باعث می شود هنگام رسیدن به ماشین پشت سریع سریعا به شما آلارم دهد وقبل از ضربه زدن به آن شما را مطلع کند.

مشخصات فنی دستگاه FenSens

این دستگاه دارای یک باتری داخلی است که مدت شارژ آن به مدت پنج ماه می باشد و علاوه بر آن با وجود سنسور تعبیه شده داخل آن به شما امکان پارک درست ماشین را می دهد. البته باید به شما بگوییم که امروزه ماشین های لوکس و مدل بالا قابلیت پارکینگ خودکار را دارند و حتی شما نیازی به نصب این دستگاه ندارید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : indiegogo