کنترل گوشی و ماشین با انگشتر Fin

چه خوب می شود هنگامی که شما در بیرون و مشغول خرید هستید بدون اینکه گوشی خود را بیرون بیاورید آنرا پاسخ دهید یا خاموش کنید. به واقع شما با استفاده از انگشتر هوشمند Fin می توانید هم گوشی و هم خودرو خود و تلویزیون هوشمند خود را تحت کنترل داشته باشید. به نوعی با داشتن انگشتر Fin می توانید اقدام به تایپ کردن، گرفتن شماره یا کنترل نقشه جی پی اس خودرو کنید.

انجام کارهای روزمره با گوشی تنها با حرکت انگشتان دست

زمانی که شما این انگشتر را دست خود می کنید به واقع دست شما تبدیل به یک واسط می شود که بتوانید با حرکت دست کارهایی زیر را انجام دهید. و هر کدام از انگشتان شما قادر به انجام کارهای زیر می باشد.

  • پاسخ دادن به تماس های ورودی
  • امکان ارسال پیامک
  • قابلیت قطع صدای زنگ گوشی بدون دست زدن به گوشی و تنها با حرکت انگشت دست
  • قابلیت کم و زیاد کردن صدای تلویزیون بدون نیاز به کنترل تلویزیون

کنترل ماشین با انگشتر Fin

این انگشتر باعث می شود که هنگام رانندگی و برای رد کردن آهنگ یا فرستادن پیامک نیازی به گرفتن گوشی در دست یا نگاه کردن به مانیتور ماشین نداشته باشید تنها کافیست انگشتر را در دست داشته باشید و با حرکت انگشتان خود این کارها را انجام دهید.

زوم کردن نقشه جی پی اس خودرو

به واقع در هنگام رانندگی ممکن است نیاز به نگاه کردن به نقشه جی پی اس خودرو یا همان رهیاب خودرو داشته باشید و به نوعی با حرکت آن و زوم کردن مسیر دقیق خود را پیدا کنید. برای این کار نیاز به لمس صفحه نمایشگر نیست تنها انگشتر Fin در دست کنید و با انجام تنظیمات و دادن دستورات لازم این کارها را می توانید انجام دهید.

علاوه بر این می توانید شما حتی تلویزیون هوشمند خود را با حرکت انگشتان دست کنترل کنید و اقدام به کم و زیاد کردن صدای تلویزیون کنید. علاوه بر این امکان کارهای دیگر چون رفتن به سایت با تلویزیون با حرکت دست و بدون نیاز به کنترل تلویزیون هست.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : indiegogo