مراقبت از نوزادان با دستگاه ردیاب allb

خیلی از والدین دوست دارند که بچه دار شوند اما نحوه مراقبت از بچه و سختی نگهداری از آنها باعث نگرانی آنها می شود. به واقع برخی به دلیل اینکه اولین بار است که تجربه بچه داری را دارند به خوبی نمی توانند بچه داری کنند و حتی نمی دانند که اگر میزان دمای بدن نوزاد تا چه اندازه باشد خطرناک است از این جهت ما دستگاه ردیاب allb به شما معرفی می کنیم که به خوبی میزان دما پوست، میزان خواب بچه و حتی میزان تنفس بچه را کنترل می کند و در اختیار ما قرار می دهد.

اطلاع از میزان دمای بدن نوزاد در روش نگهداری خوب از نوزاد

به واقع نوزادان دارای بدنی قوی نیستند از این جهت شما باید به خوبی از آنها مراقبت کنید و در عین حال هنگامی که می خواهند تب کنند سریعا آگاه باشید تا در اولین روزهای تب آنها را پیش دکتر ببرید و کارهای لازم را انجام دهید. اما شاید شما تفاوت بین دمای بین خود وکودک را نفهمید به  همین دلیل استفاده از دستگاه allb و مجهز بودن به سنسور دما این شانس را به شما می دهد که بدون هیچ نگرانی و تنها با نصب اپلیکشن allb روی گوشی خود از میزان دمای بدن نوزاد خود مطلع شوید و حتی هنگامی که دما خیلی زیاد می شود یا خیلی پایین می آید سریعا اپلیکیشن به شما اطلاع می دهد.

کنترل خواب نوزاد

مسلما نوزادان به دلیل اینکه روزها و ماه های اول تولد خود را می گذرانند خیلی سریع بلند می شوند وباید مدام شیر بخورند از این جهت اطلاع از میزان ساعات خواب آنها می تواند به شما کمک کند. جالب است بدانید که حتی دستگاه allb می تواند زمان خوابیدن نوزاد شما روی شکم را هم ثبت کند.

اطلاع از میزان تنفس نوزاد

با استفاده از این دستگاه شما به خوبی می توانید از کودک خود مراقبت کنید و نگرانی بابت میزان دما، نفس کشیدن و خواب کودک نداشته باشید. مثلا اگر دیدی که اپلیکیشن ساعات زیادی از خواب نوزاد روی شکم را نشان می دهد می توانید حالت نوزاد را عوض کنید.

نحوه کار کردن ردیاب allb

این یک دستگاه کوچک است که تنها کافیست روی لباس کودک نصب کنید و اپلیکشن را روی گوشی نصب و سپس اطلاعات را به صورت آنلاین دریافت کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : kickstarter