سینه بند هوشمند VITALI مجهز به ردیاب جی پی اس

اگر شما می خواهید زندگی آرام و راحتی داشته باشید و کاملا بدون استرس زندگی کنید همانطور که می دانید باید همیشه از عوامل استرس زا دوری کنید. اما یکی از عواملی که نشان از افزایش استرس بدن شما می باشد تند تند زدن ضربان قلب شما می باشد که به خوبی با استفاده از سینه بند VITALI می توانید آنرا اندازه گیری کنید. پس برای اینکه بر بدن خود کنترل داشته باشید و بدون هیچ مشکلی یک بدن سالم داشته باشید اقدام به خرید سینه بند VITALI کنید.

راه های کاهش استرس

به واقع شما اگر می خواهید بر میزان استرس بدن خود بکاهید یکی از بهترین روش هایی که همه توصیه می کنند عمیق نفس کشیدن است. علاوه بر آن شما باید بتوانید با تمرکز هواس به خوبی ورزش کنید و به دور از عواملی که کاملا استرس زا هستند به گوش دادن آهنگ بپردازید. اما از فواید استفاده از سینه بند VITALI این است که حتی میزان و عمق نفس کشیدن شما را هم اطلاع می دهد تا با عمیق نفس کشیدن و درست نفس کشیدن باعث کاهش استرس خود شوید.

مشخصات VITALI

این سینه بند ورزشی که به راحتی می توانید آنرا بپوشید و در طول روز با توجه به داشتن ردیاب جی پی اس GEM که روی آن قرار دارد  از اطلاعات دقیقی بهره مند شوید.

  • ثبت میزان ضربان قلب
  • ثبت میزان تنفس شما
  • اطلاع به نحوه نشستن و ایستادن شما

به واقع شما حتی می توانید دستگاه ردیاب VITALI را هنگام شستشو به راحتی از روی سینه بند بردارید . این اطلاعات دقیق توسط این دستگاه ردیاب روی اپلیکشن گوشی شما فرستاده می شود. و این دستگاه کوچک دارای یک باتری داخلی است که ۱۸۰ میلی آمپر شارژ دارد و با اتمام شارژ آن و دو ساعت شارژ آن به راحتی می توانید مجددا از آن استفاده کنید.

این سینه بند و دستگاه کاملا ضد آب و ضد خش و گرد و خاک است و به راحتی می توانید تمامی اطلاعات آنرا از طریق اپلیکیشن دریافت کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : indiegogo