حلقه هوشمند BioRing مجهز به ردیاب بهترین مربی شخصی شما

هنگام ورزش کردن توجه این تنها مورد کافی برای حفظ تناسب اندام نیست که مدام بدوید یا عرق کنید. بلکه شما نیاز به یک رژیم غذایی خوب دارید و در عین حال با استفاده از ردیاب ورزشی باید از میزان کالری سوزانده شده بدن خود مطلع شوید زیرا اگر به هنگام ورزش بدن شما بیش از حد استاندارد کالری بسوزاند باعث افت فشار شما و حتی آسیب رساندن و به اصطلاح سوختن عضلات بدن شما می شود. پس بهتر است با استفاده از حلقه هوشمند BioRing از میزان کالری دریافتی و میزان  کالری سوزانده شده بدن خود مطلع شوید.

حلقه هوشمند BioRing با امکانات فوق العاده برای حفظ سلامت شما

این حلقه هوشمند امکانات ویژه ای دارد که به دلیل وجود تکنولوژی ردیاب جی پی اس به شما اطلاعات دقیقی از وضعیت بدن شما می دهد که شامل موارد زیر است.

 1. اطلاع از میزان کالری و چربی دریافتی
 2. اطلاع از میزان کالری سوزانده شده بدن
 3. اطلاع از میزان ضربان قلب شما
 4. میزان مسافت طی شده و گام های شما در هنگام پیاده روی و ورزش کردن
 5. اطلاع از میزان پروتین دریافتی بدن
 6. کاملا ضد آب
 7. یک ردیاب خواب عالی
 8. کاهش استرس

ردیابی خواب و ورزش کردن عاملی بر کاهش استرس

به واقع عوامل زیادی برای کاهش استرس وجود دارد که باید شما بتوانید تمامی آنها را ردیابی کنید اما تنفس عمیق و همچنین خوابیدن به اندازه کافی می تواند عاملی بر کاهش استرس شما باشد و در عین حال باید با ورزش کردن بدنی سالم داشته باشید. با استفاده از حلقه هوشمند BioRing می توانید از ساعات خواب و میزان فعالیت بدنی خود هنگام ورزش کردن مطلع شوید.

دلیل استفاده از حلقه هوشمند BioRing

 1. کاهش وزن : به واقع با دریافت اطلاعات دقیق از میزان کالری سوزانده شده بدن و همچنین میزان کالری دریافتی به خوبی می توانید یک رژیم غذایی خوب داشته باشید و به هدف خود یعنی کاهش وزن برسید.
 2. قوی شدن : یکی از فواید بهره مند شدن از تکنولوژی ردیاب جی پی اس این است که  به خوبی اطلاعات دقیقی از میزان فعالیت بدن و همچنین پروتین دریافتی را به شما نشان می دهد که کاملا در حلقه هوشمند BioRing وجود دارد.
 3. خواب آسوده و راحت: با سنجش میزان خواب خود و اندازه گیری دقیق آن به خوبی می توانید ساعات خواب خود را تنظیم کنید و خوابی آرام و راحت داشته باشید.

مشخصات فنی حلقه هوشمند BioRing

 • مجهز به سنسور شتاب سنج برای ردیابی فعالیت و میزان خواب، کالری و پروتین بدن شما
 • دارای پردازنده قوی
 • دارای سنسور ردیابی میزان ضربان قلب شما
 • وزن تنها ۱۴ گرم
 • باتری ۳۵ میلی آمپری و قابلیت شارژ حلقه با شارژر بی سیم
 • با هر یک ساعت شارژ حلقه تا هفت روز می توانید از حلقه استفاده کنید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : indiegogo