مانع از تغییر شکل ستون فقرات با ردیاب Mevics

تمامی افرادی که بعنوان کارمند در اداره کار می کنند حداقل در روز هشت ساعت را پشت میز کار می کنند مسلما اگر این ساعات زیاد نشستن پشت میز ادامه داشته باشد برای ستون فقرات آنها مضر است. حال اینکه اگر به عادت بد نشستن هم مبتلا باشند که خیلی بد می شود. به همین دلیل شما می توانید از دستگاه ردیاب Mevics استفاده کنید و آنرا روی لباس خود بچسبانید تا به هنگام بد نشتن و ایستادن سریعا آلارم را به گوشی شما بفرستد . البته این ردیاب جی پی اس قابلیت های دیگری هم دارد که پیشنهاد می کنیم مقاله را تا آخر بخوانید.

ثبت میزان فعالیتهای ورزشی شما

به واقع هنگام ورزش کردن آنچه مشخص است اعضای بدن شما در حال فعل انفعال هستند و به واقع کالری بدن شما می سوزد و در این بین ضربان قلب شما بالا پایین میشود شما با داشتن دستگاه ردیاب ورزشی Mevics به خوبی می توانید تمامی این اطلاعات را روی اپلیکیشن گوشی خود مشاهده کنید و از وضع سلامت خود و همچپنین میزان مسافت طی شده، تعداد گام ها ی برداشته شده مطلع شوید.

درست نشستن و ایستادن کودکان در همان سنین پایین

آنچه مشخص است کودکان و فرزندان در سنین پایین بسیار بازیگوش هستند و به واقع به خوبی نشستن و ایستادن را بلد نیستند. در این بین اگر شما مراقب آنها نباشید ممکن است ساعات زیادی را به حالت بد روی زمین بنشینند که همین باعث می شود که ملکه ذهن آنها شود و در آینده  معظلی برای آنها و ایجاد پای پرانتزی شود. پس بهتر است با دستگاه ردیاب Mevics از نوع نشستن آنها مطلع شوید تا سریعا آنها را به ترک عادت بد نشستن سوق دهید.

تاثیر بد نشستن روی ستون فقرات

به واقع آنچه مشخص است شما هنگامی که روی صندلی کامپیوتر هستید مسلما ساعت زیادی به کار کردن می پردازید و ساعت را نگاه نمی کنید و همین فشار زیاد شما روی ستون فقرات و ورزش نکردن ممکن است باعث تغییر شکل ستون فقرات شما و به قول معروف ایجاد قوس کمر شود پس بهتر است با ردیاب Mevics از این واقعه جلوگیری کنید.

این ردیاب به وسیله یک قطعه کوچکه که مغناطیسی است می توانید روی لباس خود بگذارید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۷۷۹۷۵۱۲۰-۰۲۱۷۷۹۷۶۹۸۴-۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱- ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : mevics