کنترل زمان پیاده روی شما با دستگاه RUAWALK

همه ما دوست داریم با ورزش کردن بدنی سالم داشته باشیم اما آنچه باعث می شود هیچ کس تمایل به پیاده روی کردن نداشته باشد شنیدن صداهای ناهنجار بوق ماشین می باشد. به همین دلیل استفاده از دستگاه هایی چون RUAWALK می تواند باعث تشویق آنها به پیاده روی شود و البته می تواند میزان مسافت طی شده آنها را هم داخل اپلیکیشن ثبت کند.

نحوه استفاده از دستگاه ردیاب RUAWALK

به واقع این یک دستگاه کوچک ۱۲ گرمی می باشد که شما می توانید آنرا روی بند کفش خود وصل کنید همین دستگاه ردیاب کوچک دارای چندین آهنگ پیش فرض می باشد که مخصوص افراد سالم، پر نشاط، دیابتی و… می باشد یعنی هر آهنگ با توجه به نوع بیماری افراد پخش می شود تا با گوش دادن به آهنگ و نوع ریتم آهنگ سرعت پیاده روی افراد متغییر باشد. همین باعث می شود که با توجه به نوع سلامت افراد و گوش دادن به آهنگ میزان سرعت پیاده روی آنها تنظیم شود.

مشخصات فنی دستگاه RUAWALK

این دستگاه کوچک دارای شتاب سنج می باشد و علاوه بر پخش آهنگ موسیقی می توانید با نصب اپلیکیشن RUAWALK روی گوشی خود و مجهز بودن به سنسور شتاب سنج از میزان مسافت طی شده هر شخص به صورت لحظه به لحظه مطلع شوید و اگر زمان اتمام پیاده روی فرا رسیده باشد سریعا نرم افزار به شما اطلاع می دهد اما اگر باید سرعت خود را در پیاده روی افزایش دهید با عوض کردن ریتم آهنگ شما را تشویق به پیاده روی با سرعت بیشتر می کند.

با این ترفند عالی و روش مناسب هر کسی به هنگام پیاده روی احساس شادابی می کنند و با گوش دادن به آهنگ سریعتر می تواند به مقصد برسد و مسافت طی کرده برای او کسل کننده نمی باشد.

جالبتر اینکه حتی میزان کالری سوزانده شده در اپلیکیشن RUAWALK هم ثبت می شود تا شما بعد از هر بار ورزش کردن از میزان کالری سوزانده شده بدن خود مطلع شوید.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : kickstarter