تامین اکسیژن بدن با دستگاه اکسیژن ساز INBair O2

بدن هر انسان نیاز به اکسیژن دارد و اگر میزان درصد اکسیژن بدن به زیر هفت درصد برسد ممکن است منجر به مرگ مغزی شود. پس هر انسانی برای حیات خود نیاز به نزدیک بیست درصد اکسیژن دارد. اما  کسانی که دچار بیماری های ریوی، قلبی و عروقی هستند به خوبی نمی توانند اکسیژن مورد نیاز بدن را از اتمسفر زمین دریافت کنند از همین جهت دستگاه اکسیژن ساز INBair O2 می تواند برای آنها مفید باشد.

مضررات کمبود اکسیژن بدن

به واقع به کمبود اکسیژن بدن بیماری هیپوکسی و به کمبود اکسیژن خون بیماری هیپوکسمی  گفته می شود. پس اهمیت نیاز به اکسیژن را به خوبی دریافت کردید. به خاطر همین بسیار مهم است که در طول شبانه روز میزان اکسیژن بدن را فراهم کنید در غیر اینطور مضررات آن شامل موارد زیر است.

  1. احساس خستگی
  2. کبود شدن پوست صورت و دست و پا
  3. متورم شدن دست و پا
  4. تنگی نفس
  5. احساس خواب آلودگی

حتی ممکن است با نرسیدن اکسیژن مورد نیاز بدن شا دچار مرگ مغزی شوید. پس کسانی که نمی توانند به خوبی اکسیژن و دی اکسید کربن را دریافت کنند و دچار بیماری های ریوی، قلبی و عروقی و آسم هستند باید از دستگاه های اکسیژن ساز استفاده کنند. البته می توان از کپسول اکسیژن استفاده کرد اما تفاوت بین کپسول اکسیژن و اکسیژن ساز در این است که دستگاه های اکسیژن ساز می توانند مدام اکسیژن تولید کنند.

دستگاه اکسیژن ساز INBair O2

این دستگاه کاملا متفاوت است و به شکل یک هدست می باشد با این تفاوت که در گوش شما گذاشته نمی شود تنها کافیست آنرا روی گردن خود قرار دهید تا مقدار اکسیژن بدن شما از طریق آن وارد بینی شما شما شود و باعث شود که به مغز شما اکسیژن برسد.

حتما استفاده از اکسیژن ساز INBair O2 منوط به استفاده برای بیماری های ریوی، آسم نیست بلکه ممکن است افراد سالم هم به خوبی نتوانند نفس بکشند و اکسیژن مورد نیاز بدن را دریافت کنند.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : indiegogo