سنسور ردیاب خواب Nokia با قابلیت بیدار کردن شما از خواب

اینکه تا چه اندازه خوابیده اید و آیا کم خوابی دارید تنها از طریق سنسور های ردیاب جی پی اس امکان بررسی آنها وجود دارد. به واقع انواع زیادی از ردیاب خواب معرفی کرده ایم که هر کدام قابلیت های زیادی دارند اما سنسور ردیاب خواب Nokia قابلیت کار کردن با IFTTT را دارد یعنی حتی می تواند هنگام بیدار شدن شما از خواب به پرده های هوشمند دستور دهد تا کنار زده شوند و میزان دمای خانه بالا برود.

معرفی سنسور ردیاب Nokia و قابلیت های ویژه آن

همه ما شرکت نوکیا را با معرفی گوشی می شناسیم اما پس از واگذاری بخش امتیاز تولید گوشی به شرکت HMD این کمپانی فنلاندی امتیاز خرید شرکت Withings را خریداری کرد و به عرصه تولید گجت های مختلف پرداخت. شرکت Withings که قبلا این سنسور ردیاب خواب را تولید کرده بود و در آن امکان بیدار شدن با زنگ خواب و بلندگو هم وجود داشت کمپانی نوکیا این دو قلم را حذف کرد و قصد عرضه این محصول در ماه های آینده را دارد که به قیمت صد دلار بفروشد . حال بیاید با امکانات و قابلیت های این دستگاه آشنا شویم

  • قابلیت ردیابی میزان خواب افراد و ثبت آن در اپلیکیشن
  • قابلیت ثبت میزان زمان های بیدار شدن از خواب
  • قابلیت ثبت خواب عمیق و سبک
  • امکان ثبت میزان حرکت سریع چشم ها
  • قابلیت ثبت میزان خروپف شخص

همانطور که می دانید یکی از دلایل ابتلا به بیماری آپنه خواب خروپف می باشد پس شما باید به طور کامل از میزان سلامت خود مطلع شوید و با وجود این سنسور خواب که نوکیا عرضه می کند می توانید زمان و تایم خروپف خود را روی اپلیکیشن مشاهده کنید و اگر از حد استاندارد گذر کرده باشد به دکتر مراجعه کنید.

امکان بیدار کردن افراد به صورت کاملا عالی

این سنسور خواب یک قابلیت ویژه دارد و آن این است که قابلیت کار کردن با IFTTT را دارد یعنی می تواند با این قابلیت به راحتی تمامی وسایل هوشمند خانه را تحت کنترل داشته باشد. شما بیدار می شوید و بدون نیاز به چیزی هنگام باز کردن چشمانتان سریعا دمای اتاق افزایش می یابد و پرده های هوشمند کنار زده می شود. این یک دستگاه عالی است.

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : techcrunch