کنترل تمامی وسایل هوشمند خانه با Yoswit

همانطور که می دانید استفاده از وسایل هوشمند امروزه باعث شده است که شما به راحتی به وسایل خانه خود دسترسی داشته باشید. حتی استفاده از قفل هوشمند و قفل های دیجیتال باعث می شود که تنها سارقان حرفه ای وارد خانه شما شوند. حتی امروز شاهد نصب انواع پرده هوشمند، ترموستات هم هستیم اما از فواید استفاده از وسایل هوشمند این است که حتی به راحتی می توانید تمام وسایل هوشمند را با گوشی کنترل کنید. از این جهت برای کنترل همه  دستگاه هاه می توانید از دستگاه ریموت Yoswit استفاده کنید.

نحوه کار کردن دستگاه کنترل از راه دور Yoswit

این یک دستگاه عالی است که به راحتی باعث می شود شما تلویزیون، پرده های هوشمند، ترموستات و حتی لامپ های خانه خود را تنها با وجود Yoswit کنترل کنید و نیازی به داشتن اپلیکیشن برای هر وسیله هوشمند نیست. تنها کافیست این دستگاه Yoswit داشته باشید و اپلیکیشن آنرا روی گوشی خود نصب کنید تا از طریق فناوری بلوتوث قابلیت دسترسی به وسایل هوشمند خانه شما ایجاد شود.

فواید استفاده از دستگاه Yoswit

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید بیرون از خانه بروید و ناگهان متوجه شوید که ممکن است تلویزیون خانه خود را خاموش نکرده باشید. یا اینکه دمای خانه بالا باشد و نیاز به خاموش کردن ترموستات داشته باشید در این مواقع بهتر است از دستگاه های کنترل از راه دور استفاده کنید زیرا با استفاده از آن و وجود آن در خانه به راحتی با اپلیکشن گوشی می توانید تمامی دستگاه ها را کنترل کنید و حتی اقدام به روشن یا خاموش کردن آن کنید.

  • کنار زدن پرده یا پایین کشیدن پرده های هوشمند برای حفظ و نگهداری از گل و گیاه
  • قابلیت کنترل دمای خانه
  • قابلیت روشن کردن روشنایی خانه
  • قالیت خاموش و روشن کردن تلویزیون
  • قابلیت خاموش کردن برق خانه برای جلوگیری از آتش سوزی

امین جی چی اس فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی رایگان تلفن واحد فروش : ۰۲۱۲۶۷۶۰۴۹۴-۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱

مترجم: فرشاد ذوقی

منبع : indiegogo