قطعا سرقت ماشین شما می‌تواند جزو دردسرهای بزرگ زندگی تان باشد؛ اینکه چندین ماه دوندگی کنید که شاید بتوانید ماشین خود را پیدا کنید و خیلی شانس بیاورید ماشین تان اوراق نشده باشد. خیلی از افراد با بیمه بدنه و بستن قفل فرمان، پدال و حتی دزدگیر خودرو این اطمینان را به خود می‌دهند که امکان سرقت ماشین من وجود ندارد. حتی اگر ماشین خود را بیمه بدنه کنید باز هم باید سه ماه دنبال ماشین بگردید و در انتها اگر پیدا نشود تنها ۸۰ درصد خسارت ماشین را به شما پس می‌دهند. با خرید ردیاب خودرو حتی اگر ماشین شما دزدیده شود خیلی راحت و آسوده می‌توانید از طریق گوشی در کمتر از چند دقیقه موقعیت دقیق ماشین تان را پیدا کنید و اقدام به خاموش کردن آن کنید.

ردیاب خودرو وسیله ای کارآمد و مفید است که این اطمینان را به شما می‌دهد که به صورت آنلاین و لحظه از موقعیت ماشین خود مطلع شوید، بنابراین حتی در صورت سرقت ماشین جای نگرانی نیست. برای خرید ردیاب خودرو کافیه با شماره تلفن ۰۹۳۸۶۴۰۷۸۳۵ تماس بگیرید.

چه وسیله ای می‌تواند مانع از سرقت ماشین شود؟

قطعا هیچ وسیله ای نمی‌تواند به صورت صد درصد مانع از سرقت ماشین شما شود. قفل فرمان، قفل پدال و حتی دزدگیر خودرو همگی جزو وسایلی امنیتی هستند که باعث به تاخیر افتادن زمان سرقت ماشین می‌شوند.

بستن قفل فرمان و پدال

بیمه بدنه بهتر است یا ردیاب خودرو؟

در ذهن ما تداعی شده است که با بیمه کردن بدنه خودرو عملا در هر لحظه ای که ماشین دزدیده شود می‌توانیم کل خسارت ماشین را بگیریم. کاملا اشتباه فکر می‌کنید بیمه بدنه دارای شرایطی است که تنها در صورت سرقت ماشین بعد از سه ماه و دادن دو آگهی در روزنامه ها اگر پیدا نشد ۸۰ درصد خسارت ماشین به شما داده می‌شود.

تنها مزیت بیمه بدنه در برابر ردیاب خودرو این است که اگر به خودرو ضربه وارد شود بیمه هزینه آن را پرداخت می کند. اما خسارتی که پرداخت می‌کند در برابر هزینه‌ای که از مشتریان خود سالانه دریافت می‌کند، برای بیمه سرقت خودرو مقرون به صرفه نیست.

بیمه بدنه ماشین

نحوه پرداخت خسارت ماشین توسط شرکت بیمه

 1. در صورت سرقت ماشین و داشتن بیمه بدنه باید طی سه ماهه دو بار خودرو شما در روزنامه آگهی شود.
 2. با وجود دادن آگهی پس از سه ماه اگر ماشین پیدا نشود، سند به نام شرکت بیمه ثبت می شود.
 3. شرکت بیمه بعد از سه ماه ۸۰ درصد خسارت ماشین را به شما پرداخت می کند.
 4. بار دوم استفاده از بیمه تنها ۷۰ درصد خسارت ماشین به شما داده می‌شود.
 5. بیمه سرقت شامل سرقت لوازم‌های مربوط به خودرو نیست.


ردیاب خودرو چه مزیت هایی نسبت به بیمه بدنه دارد؟

 • با خرید ردیاب تنها یک بار هزینه می کنید در صورتی که برای بیمه بدنه هر سال باید پول پرداخت کنید.
 • در صورت پیدا نشدن ماشین بعد از سه ماه شرکت بیمه ۸۰ درصد خسارت را پرداخت می‌کند و ارزش پول شما در این زمان خیلی پایین می آید.
 • قابلیت ردیابی آنلاین ماشین در زمان سرقت ماشین وجود دارد و در کمتر از یک روز می توانید با دادن موقعیت خودرو به پلیس، با فرستادن پیامک ماشین را در سرعت کمتر از ۳۰ کیلومتر در هر جایی از کشور خاموش کنید.
 • شرکت بیمه خسارت لوازم جانبی را نمی‌دهد، با نصب ردیاب خودرو سریعا می‌توانید سارق را پیدا و کل خسارت را از آن بگیرید.
 • با ردیاب خودرو، خودتان امنیت خودرو را تامین می‌کنید و برای تامین امنیت به شرکت‌هایی مانند شرکت‌های بیمه وابسته نیستید.
 • هر ضربه ای که به خودرو وارد شود توسط گوشی موبایل به شما هشدار داده می‌شود.
ردیابی آنلاین ماشین با نصب ردیاب خودرو